Monstrualne truchło to pierwsza Żmijowa jama na Ziemi kości, jaką przyjdzie ci odwiedzić. Znajdziesz tu kilka ukrytych przejść prowadzących do innych obszarów, jednak przy pierwszej wizycie nie będziesz mógł z nich skorzystać ze względu na ograniczone moce.

Prócz kilku zagadek środowiskowych, znajdziesz tu sporo wrogów, którzy mogą sprawiać problemy silnymi atakami i umiejętnością teleportacji. Warto mieć przy sobie spory zapas przedmiotów leczących.

Wymagania do zebrania wszystkich przedmiotów:

  • Forma Esencji Ognia (odblokowana po pokonaniu Gniewu)
  • Forma Esencji Energii (odblokowana po pokonaniu Żądz)
  • Gwiazda Zbawienie (odblokowana po spotkaniu z Archaniołem Uzielem)

Biegnij cały czas prosto, aż dotrzesz do końca ścieżki prowadzącej wzdłuż płytkiego jeziora. Po lewej stronie znajdziesz półkę skalną. Wskocz na nią, zabierz Wielki kłębek Mar i zniszcz barierę za pomocą Młota. Za przeszkodą znajdziesz Anielski artefakt. Przejdź przez wąski tunel i wskocz na półkę po prawej, gdzie czeka Standardowe składowisko Mar.

411

Poziom wyżej znajduje się ciało martwego anioła. Obok niebiańskiego sługi leży kolejny Anielski artefakt.

412

Zmień formę Esencji na Energię i zejdź na dno zbiornika wodnego poniżej. Użyj Młota, aby zniszczyć narośl i otrzymać Standardowe składowisko Mar. Wskocz na górę, a w zalanym pomieszczeniu znajdziesz czerwony kokon. Usuń obiekt za pomocą ognistego ataku, a otrzymasz Kawałek adamantynu.

413

Kieruj się po schodach i zniszcz stojący kokon przy barierce, w którym ukryto Wielki kłębek Mar. Zbiegnij na dół, a przy zawalonym przejściu zauważysz leżące Małe składowisko Mar.

414

Kilka kroków dalej demon cienia pilnuje Anielskiego artefaktu. Zabierz przedmiot, po czym rozbij biczem pudła po lewej. Znajduje się w nich Odłamek uzdrowienia.

415

Idąc ścieżką naprzeciwko, trafisz na Małe składowisko Mar. Gdy je zbierzesz, wskocz do wody i płyń do końca korytarza. Na dnie leży czwarty już Anielski artefakt.

416

Wróć na Ziemię kości i skieruj się do fioletowej bariery na ścianie baraku. Zabierz Odłamek uzdrowienia z czarnego kontenera po lewej i użyj Młota, by pozbyć się drugiej przeszkody. W środku znajdziesz Małe składowisko Mar.

417

Kieruj się tunelem na wprost, pokonaj wrogów i z dużego pomieszczenia weź Fragment adamantynu. Wróć się na otwartą przestrzeń, wejdź do budynku drugim dostępnym przejściem i w formie Esencji Energii, rzuć gwiazdą w narośl - otrzymasz Małe składowisko Mar.

418

Stań przed budynkiem obok przepaści i skorzystaj ze wskazanego na poniższym obrazku tunelu. Po drugiej stronie znajdziesz Demoniczny artefakt. Wróć się i zbadaj obszar za kontenerami po lewej. Czeka na ciebie Standardowy kłębek Mar.

419

W baraku obok Manska, znajdziesz Fragment adamantynu. Korzystając z pomocy potwora, wskocz na górę i zwróć uwagę na dwa silosy po prawej. Użyj ich, aby wziąć Odłamek Spustoszenia.

420

Pędź prosto i rozbij palety na schodach - w ich szczątkach znajdziesz Odłamek Gniewu. Natomiast tuż naprzeciwko Vulgrima, leży Standardowa kępa Mar.

421

Reklama

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami

Powiązane materiały