Aktualizacja: Marcin Momot, odpowiedzialny w CD Projekt Red za kontakt ze społecznością, poinformował na Twitterze, że zespół nie przygotował nic na galę The Game Awards 2018.

„Podzielimy się kolejnymi informacjami na temat Cyberpunk 2077, gdy będziemy gotowi” - napisał.

Oryginalna wiadomość: Geoff Keighley - pomysłodawca i prowadzący The Game Awards - opublikował na Twitterze zwiastun gali, który prezentuje gry kandydujące do nagród, ale też produkcje, które nie zostały jeszcze wydane.

Niewykluczone, że podczas wydarzenia zobaczymy nowe trailery lub usłyszymy wieści o Cyberpunk 2077, The Last of Us 2, Death Stranding i Devil May Cry 5 - wszystkie gry pojawiają się w zwiastunie gali, choć w niektórych przypadkach są to niemal pojedyncze klatki.

Z kolei w innym materiale zachęcającym do obejrzenia TGA 2018 pojawił się Sam Fisher - agent z charakterystycznymi goglami to oczywiście bohater gier z serii Splinter Cell.

Jest też Ghost of Tsushima, Sekiro: Shadows Die Twice, Gears 5 oraz Beyond Good & Evil 2, jednak Geoff Keighley twierdzi, że poniższy film „nic nie zapowiada”, a jedynie pokazuje, ile dla dziennikarza znaczą gry.

Gala The Game Awards 2018 odbędzie się 7 grudnia o godzinie 2:30. Zobaczymy ponad 10 zapowiedzi nowych gier. Niewykluczone, że będzie to nowa gra o Obcym, Borderlands 3 i Dragon Age 4.

Reklama

O autorze

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Redakcja Eurogamer.pl

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie jest autorem w dziale informacyjnym. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Więcej artykułów od Przemysław Wańtuchowicz

Komentarze (4)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami

Powiązane materiały

Najnowsze

Anthem - rozwój javelina: sprzęt, moduły, stymulanty

Wszystko o doświadczeniu oraz przedmiotach, które wpływają ogólną moc javelina.

Anthem - tryby gry: misje, fortyfikacje, gra swobodna

Rodzaje ekspedycji i aktywności, które wykonujemy w Anthem.

Reklama