Twórcy Pokemon Go oficjalnie zapowiedzieli wprowadzenie do gry walk trenerów - starć pomiędzy graczami. Aktualizacja implementująca nowy system ma ukazać się niedługo. Konkretna data nie została podana.

Deweloperzy zaprezentowali na Twitterze trzy ligi trenerów, w których będzie można startować w zależności od siły naszych stworków.

Nie ujawniono jeszcze jednak, jak wygląda system walki w trybie PvP i czy różni się od potyczek w tak zwanych gymach, gdzie ataki wyprowadzamy tylko przez naciskanie wrogiego Pokemona.

Projektanci napisali jednak, że chcą, aby każdy Pokemon mógł zaprezentować swoje najlepsze zdolności, co sugeruje, że system bitew będzie nieco bardziej rozbudowany niż do tej pory.

Pokemon Go jest dostępne za darmo na urządzeniach z Androidem i iOS. W grze jest już prawie 500 Pokemonów z pierwszej, drugiej, trzeciej i czwartej generacji.

Reklama

O autorze

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Redakcja Eurogamer.pl

Mateusz dołączył do zespołu w 2013 roku. Jest z-cą redaktora naczelnego, opiekuje się naszym kanałem YouTube, przygotowuje artykuły i recenzje, a czasami także poradniki. Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych.

Więcej artykułów od Mateusz Zdanowicz

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami

Powiązane materiały