Zapowiedź Borderlands 3 na The Game Awards 2018?

Sugerują nietypowe wpisy szefa studia.

Dyrektor generalny studia Gearbox Software - Randy Pitchford - na swoim Twitterze publikuje wpisy, które mogą oznaczać, że deweloperzy przygotowują się do zapowiedzi Borderlands 3.

Szef firmy od wczoraj udostępnia nietypowe wiadomości. Pozornie nie wydają się być ze sobą powiązane, aczkolwiek w treści każdej menedżer podkreśla bardzo duże znaczenie jednej cyfry - 3.

„Na mojej liście dzisiejszych obowiązków są tylko 3 rzeczy do zrobienia. Mam jednak także 3 spotkania przed 3 po południu. Czy wszechświat chce mi coś powiedzieć?” - napisał Pitchford w pierwszym z wpisów.

„Zabawny fakt: dzisiaj jest 334 dzień roku. Wczoraj był 333. To interesujące, jak dużą wagę ludzkie umysły przywiązują do systemu liczbowego i przypadku. Ludzie zwariują, gdy kalendarz wskaże rok 3000” - stwierdził w kolejnym, a w ostatnim przyznał, że czuje się, jakby ciągle był na targach E3.

Oczywiście istnieje możliwość, że wiadomości tak naprawdę nic nie znaczą, a szef Gearbox Software jedynie drażni się z fanami studia. Niewykluczone jednak, że są wstępem do prezentacji Borderlands 3, które najprawdopodobniej powstaje od kilku lat.

Do ujawnienia następnej odsłony cyklu mogłoby dojść na tegorocznym The Game Awards, które odbędzie się 7 grudnia. Podczas gali zostanie zapowiedzianych 10 nowych tytułów, a nieoficjalne doniesienia sugerują, ze usłyszymy o grze w świecie Obcego, kolejnym RPG od studia Obsidian, Dragon Age 4 i projekcie z Avengers.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Mnóstwo nieoficjalnych informacji o Elden Ring

Stylistyka, bossowie i nawiązania do Dark Souls.

PS5 - poradnik do konsoli

Wszystko o PlayStation 5: najważniejsze funkcje, rozwiązania problemów, porady i wskazówki.

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami