Twórcy Battlefield 5 pracują nad zmianą systemu obrażeń

Aby postacie umierały wolniej.

Niektórzy gracze uważają, że w strzelance Battlefield 5 kierowane postacie umierają zbyt szybko. W odpowiedzi na uwagi fanów, twórcy gry poinformowali, że pracują nad zmianą systemu obrażeń.

We wpisie na forum Reddit deweloperzy z DICE zapewnili, że wspomniana kwestia znajduje się na szczycie priorytetów studia. Stosowne modyfikacje nie pojawią się jednak w najbliższej aktualizacji - projektanci na razie sprawdzają różne elementy gry, by „zidentyfikować” najważniejsze problemy.

Autorzy wyjaśnili, że szykują szereg eksperymentalnych zmian, które mogą „polepszyć doświadczenie” graczy. W planach jest uruchomienie serwerów z mechaniką obrażeń w dotychczasowej i nowej formie, by użytkownicy mogli porównać oba systemy.

Zobacz też: Battlefield 5 - poradnik i najlepsze porady

Jednocześnie ujawniono kilka szczegółów na temat aktualizacji, która zadebiutuje 4 grudnia. Twórcy poprawią leczenie rannych towarzyszy poprzez usunięcie usterek opóźniających nieco tempo uzdrawiania sojuszników.

Deweloperzy zamierzają również udoskonalić balans poszczególnych broni, w tym arsenału noszonego przez medyków. Nadal jednak nie zaimplementują pokazywanej w zwiastunach opcji przenoszenia kompanów.

Battlefield 5 dostępne jest na PC, PS4 i Xbox One.

Reklama

Skocz do komentarzy (4)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (4)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami