Red Dead Redemption 2 - siedziba gangu Dutcha odtworzona w The Sims 4

Uwaga na spoilery.

Pewien gracz postanowił odtworzyć w The Sims 4 jedną z kilku siedzib gangu Dutcha - lokacji, do której trafiamy podczas rozgrywki w Red Dead Redemption 2 od studia Rockstar.

Uwaga - możliwe spoilery!

Shady Belle to posiadłość, którą bohaterowie odnajdują w piątym rozdziale kamapnii fabularnej (dzięki, VG247). Arthur Morgan wspólnie z towarzyszami przejmuje kontrolę nad willą, która później staje się pierwszą bazą ugrupowania wewnątrz budynku.

Użytkownik forum Reddit przeniósł obiekt do The Sims 4. Udostępnione przez internautę obrazki ujawniają, że odtworzył nie tylko zewnętrzną część konstrukcji, ale również środek.

rdr2_shady_belle_sims_4
Shady Belle w The Sims 4

Gracz przygotował wszystkie pomieszczenia siedziby gangu, w tym salon oraz pokoje należące do Arthura, Johna Marstona, a także Molly i Dutcha. Nie zabrakło szczegółowych elementów wystroju pokroju mapy Morgana i przechowywanych butelek alkoholu.

rdr2_arthur
Pokój Arthura w The Sims 4
rdr2_dutch_molly
Pokój Dutcha i Molly w The Sims 4

Red Dead Redemption 2 dostępne jest na PS4 i Xbox One. Akcję gry osadzono przed wydarzeniami z poprzednich części - podczas zabawy przemierzamy rozległy teren Dzikiego Zachodu, wykonując szereg aktywności.

Najważniejsze informacje o Red Dead Redemption 2:

Wszystkie informacje o RDR 2.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami