The Elder Scrolls Blades to zapowiedziana na E3 odsłona cyklu zmierzająca na urządzenia mobilne z systemami iOS i Android. Gra miała zadebiutować jesienią, ale Bethesda poinformowała o przesunięciu premiery.

We wpisie opublikowanym na Twitterze przedstawiciele firmy oznajmili, że produkcja ukaże się na początku 2019 roku. Nie ujawniono powodów opóźnienia, ale najprawdopodobniej deweloperzy potrzebują więcej czasu na ukończenie projektu.

Jednocześnie podkreślono, że zainteresowani nadal mogą zapisywać się na oficjalnej stronie internetowej tytułu. Wybrane osoby otrzymają dostęp do wczesnej wersji powstającej gry.

Produkcja złoży się z trzech głównych elementów rozgrywki. W ramach pierwszego gracze udadzą się na wyprawę do podziemi i grobowców, by zmierzyć się z licznymi potworami oraz znaleźć zróżnicowane skarby.

Tytuł zaoferuje również specjalną Arenę, gdzie stawimy czoła innym użytkownikom, choć nie jest jasne, na jakiej dokładnie zasadzie. Pojawi się też mechanika związana z rozbudowywaniem miast. Sterowanie autorzy dostosują oczywiście do ekranów dotykowych.

Reklama

O autorze

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Redakcja Eurogamer.pl

Piotrek zajmuje się w naszym serwisie głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Więcej artykułów od Piotr Bicki

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami

Powiązane materiały