Red Dead Redemption 2 - nagi Arthur Morgan efektem błędu w grze

Bez użycia modów.

Jeden z użytkowników forum Reddit odkrył sposób na rozebranie Arthura Morgana podczas rozgrywki w Red Dead Redemption 2. Nie potrzeba żadnych modyfikacji, wystarczy wykorzystać błąd gry.

Aby wywołać glitch, należy podstępować zgodnie z instrukcjami zamieszczonymi w poniższym filmie. Warto jednak przedtem zapisać grę i wyłączyć automatyczny zapis w ustawieniach, by nie zachować gry w „zepsutym” stanie.

Uwaga: materiał zawiera spoilery fabularne pochodzące z końca przygody.

Zainteresowani gracze muszą udać się do Van Horn i opłacić kąpiel. Przed wejściem do wanny należy jeszcze jednak zabić wszystkich mieszkańców miasta.

Pozostaje jeszcze kwestia sprytnego przejścia do łaźni bez włączania przerywnika filmowego, przełączanie między kamerą FPP i TPP i użycie koktajlu Mołotowa.

Gdy Morgan odradza się po śmierci, nie ma na sobie ubrań. W takim stanie bohater traci wszystkie bronie i zawartość ekwipunku.

„Skoro w wannie postać jest naga, wyjście z kąpieli z niestandardowy sposób pomija skrypt, który powinien z powrotem ubrać postać. Gra myśli więc, że wciąż jesteśmy w wannie” - tłumaczy S10Px. Według autora, najtrudniejsze okazało się „znalezienie sposobu, by zginąć w łaźni.”

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami