Obsidian Entertainment zapowie nowe RPG na gali The Game Awards 2018

Przy grze współpracują rzekomo twórcy oryginalnego Fallouta.

Studio Obsidian Entertainment - twórcy Fallout: New Vegas i Pillars of Eternity - zapowie swój nowy projekt podczas gali The Game Awards 2018, 7 grudnia. To gra RPG, nad którą najprawdopodobniej pracują twórcy dwóch pierwszych odsłon cyklu Fallout.

Deweloperzy opublikowali tweeta, w którym zwrócili uwagę na „dziwne reklamy na stronie obsidian.net”. Po wejściu na witrynę studia możemy zobaczyć odliczanie do „specjalnej wiadomości”. Data wskazuje na wspomniane wcześniej The Game Awards.

Klikając „pomiń” na komunikacie, otrzymujemy jedną z dwóch reklam zaprojektowanych przez fikcyjne firmy. Jedna prezentuje pistolet, a druga kilka produktów: krem, maść i chleb. Jest też specyfik o nazwie „Anthrocill”.

obs
Reklama firmy Auntie Cleo's

Wydawcą projektu jest firma Private Division, należąca do Take-Two. Informacje Jasona Schreiera - dziennikarza Kotaku - sugerują natomiast, że grę współtworzą Tim Cain i Leonard Boyarski, którzy pracowali nad dwiema pierwszymi odsłonami serii Fallout.

O nowym RPG Caina i Boyarskiego wiadomo już od ubiegłego roku, dlatego użytkownicy forum ResetEra przypomnieli wypowiedzi i wieści związane z nieznanym jeszcze wtedy projektem.

obs2
Reklama firmy Spacer's Choice

Produkcja ma prezentować akcję z perspektywy trzeciej osoby. Twórcy nie stawiają też na mikrotransakcje. Ponadto, w wywiadzie dla GameInformer, Cain stwierdził: - Jeżeli komuś podobały się nasze poprzednie gry RPG, polubi też nowy projekt - deweloper wspomniał o „reakcyjnym” świecie i specyficznym humorze.

Niedawno studio Obsidian Entertainment - wraz z inXile - zostało przejęte przez Microsoft.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami