Death Stranding zadebiutuje w czerwcu 2019 roku?

Sugeruje kanadyjski Walmart.

Na karcie katalogowej Death Stranding w kanadyjskim oddziale Walmartu pojawiła się informacja, z której wynika, że nowa produkcja Hideo Kojimy zadebiutuje 30 czerwca 2019 roku.

Nie jest jednak jasne, czy data jest prawdziwa. Odpowiadając jednemu z internautów za pośrednictwem Twittera przedstawiciel sklepu początkowo potwierdził, że tytuł ukaże się we wskazanym okresie, ale później oznajmił, że to tymczasowy termin (tak zwany placeholder).

Warto jednak zaznaczyć, że to właśnie kanadyjski Walmart przedwcześnie ujawnił strzelankę Rage 2. Co ciekawe, do tamtej sytuacji odniósł się wczoraj Geoff Keighley we wpisie poświęconym zapowiedziom nowych gier na gali The Game Awards.

Spekuluje się, że to podczas wspomnianego wydarzenia organizowanego przez dziennikarza Sony zamierza ogłosić oficjalną datą premiery Death Stranding. Impreza odbędzie się w nocy z 6 na 7 grudnia.

O nowym projekcie Hideo Kojimy wciąż wiadomo niewiele. Z udostępnionego jakiś czas temu fragmentu rozgrywki wynika, że główny bohater jest kimś w rodzaju niezwykłego kuriera - postać przenosi nie tylko ogromne pudła, ale także ciała.

Gracze pokierują poczynaniami Sama, w którego wciela się Norman Reedus - aktor znany przede wszystkim z serialu „The Walking Dead”. W obsadzie produkcji są też Mads Mikkelsen, Lindsay Wagner i Léa Seydoux.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami