Bethesda: w Fallout 76 grają miliony

Wydawca dziękuje za wsparcie.

Przedstawiciele firmy Bethesda we wpisie poświęconym nadchodzącym zmianom do Fallout 76 poinformowali, że obecnie w nastawioną na sieciowe zmagania produkcję grają „miliony”.

Spółka nie przedstawiła jednak żadnych dokładnych liczb. Dodała jedynie, że gracze spędzają „wiele czasu” w postapokaliptycznym uniwersum, walcząc o przetrwanie z mutantami i innymi użytkownikami. Podziękowano też wszystkim, którzy wzięli udział w tej „podróży”.

Warto zaznaczyć, że w grudniu tytuł otrzyma dwie duże aktualizacje. Deweloperzy wprowadzą szereg zmian, zwiększając na przykład limit pojemności skrytki do 600 i odblokowując odradzanie się w najbliższym odkrytym punkcie po śmierci w momencie przeciążenia postaci.

Zobacz: Fallout 76 - Poradnik, Solucja

W przeciwieństwie do poprzednich części cyklu, produkcja kładzie nacisk na rozgrywkę wieloosobową. Istnieje jednak możliwość wykonywania poszczególnych misji i aktywności w pojedynkę.

Fallout 76 dostępne jest na PC, PS4 i Xbox One.

Reklama

Skocz do komentarzy (14)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (14)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami