Red Dead Redemption 2 - Lichwiarstwo i inne grzechy V (część poboczna)

Odbieramy pieniądze od agresywnego rybaka i jego syna.

W czwartym rozdziale fabularnym masz szansę kontynuować zadanie Lichwiarstwo i inne grzechy, w którym Arthur zajmuje się odzyskiwaniem długów.

To kolejna część poboczna, która odblokuje się, jeżeli w trzecim rozdziale rozpoczniesz misję Lichwiarstwo i inne grzechy IV. Nie musisz jednak zakończyć poprzedniej części, aby zacząć piątą.

Na kolejnego dłużnika ponownie nakierowuje nas Leopold Strauss. Aby rozpocząć zadanie, kieruj się w stronę obozu - członka gangu znajdziesz we wschodniej części lokacji, w niewielkiej chatce przy rzece (1).

lmap1

Możesz też otworzyć mapę w drugim oknie lub pobrać na dysk.

Tym razem musimy odzyskać pieniądze tylko od jednej osoby - to rybak Algie Davison, mieszkający stosunkowo niedaleko obozu, na południowy-zachód, przy granicy mapy. Gra zaznaczy ci tę lokację białą ikoną z symbolem dolara. Udaj się na miejsce.

Algie znajduje się przy brzegu, na południe od chaty. Mężczyzna siedzi oparty o pień, popijając alkohol. Skonfrontuj się z nim, korzystając z menu interakcji.

l1

Rybak twierdzi, że ma pieniądze, więc podążaj za nim do domu. Po chwili poszukiwania pod zlewem, Algie wręczy ci pudełko. Kiedy je zabierzesz, okaże się, że jest puste, a Davison zaatakuje cię nożem. Musisz więc stoczyć walkę.

l2

Po bójce udaj się do pokoju oznaczonego na poniższej mapie i zapytaj chłopca o pieniądze. Ten wskaże ci skrzynkę obok, oznaczoną na mapie żółtym znacznikiem. Otwórz ją i zabierz dług, aby zakończyć zadanie.

l3

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami