Postępy w becie Red Dead Online mogą nie trafić do pełnej wersji trybu

Ostrzega Rockstar.

We wpisie na oficjalnej stronie studio Rockstar Games zebrało najważniejsze informacje na temat Red Dead Online, czyli trybu sieciowego Red Dead Redemption 2. Deweloperzy ostrzegają, że postępy mogą nie trafić do pełnej wersji komponentu wieloosobowego.

„Mamy nadzieję, że postępy graczy na wczesnym etapie bety zostaną zachowane, ale jak to czasem bywa z wersjami beta tak dużych przedsięwzięć sieciowych, istnieje ryzyko, że w razie błędów konieczne będzie zresetowanie rang lub innych statystyk” - napisano.

Do takiego rozwiązania twórcy uciekną się oczywiście chociażby w przypadku nieuczciwego wykorzystania błędów gry przez użytkowników, którzy mogą w ten sposób szybko się wzbogacić albo zdobyć wyższą rangę. Deweloperzy mogą też uznać, że opracowane systemy nie są odpowiednio zbalansowane.

rdr11
Lepiej nie przywiązywać się do postępów swojej postaci

Red Dead Online pozostanie w fazie beta przez kilka tygodni, a nawet miesięcy, jeżeli okaże się to konieczne. Rockstar przekonuje, że ceni opinie graczy i na ich podstawie zamierza wprowadzać zmiany i poprawki.

Przypomnijmy, że od wczorajszego dnia - 27 listopada - w tryb online grają nabywcy Edycji Ultimate. Dzisiaj multiplayer będzie dostępny dla osób, które włączyły grę w dniu premiery. Pełną rozpiskę dat premier Red Dead Online można zobaczyć w osobnej wiadomości.

Najważniejsze informacje o Red Dead Redemption 2:

Wszystkie informacje o RDR 2.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami