Minecraft: Story Mode trafiło na platformę Netflix

Interaktywny film w polskiej wersji językowej.

Na platformie Netflix - także polskiej - pojawiło się Minecraft: Story Mode, czyli epizodyczna przygodówka oparta na słynnej produkcji. Na razie dostępne są trzy odcinki, a pozostałe dwa zadebiutują 5 grudnia.

Pod względem treści gra nie różni się od tytułu z PC, konsol i urządzeń mobilnych. Głównym bohaterem jest więc Jesse (dziewczyna lub chłopak), który razem z grupą przyjaciół musi odnaleźć Zakon Kamienia, a więc drużynę potężnych śmiałków zdolnych uratować świat.

Rozgrywka została jednak znacznie uproszczona w porównaniu do pozostałych wersji. Produkcja jest w zasadzie interaktywnym filmem, w którym podejmujemy decyzje wybierając stosowne opcje na pilocie, ekranie dotykowym lub za pomocą myszy.

Zobacz też: Najlepsze seriale Netflix Original - Ranking 2018

Warto zaznaczyć, że w przeciwieństwie do edycji z innych platform sprzętowych, produkcja na Netflixie doczekała się lokalizacji na język polski. Przygotowano nie tylko napisy, ale również dubbing.

Minecraft: Story Mode w wydaniu na platformę streamingową to jeden z ostatnich projektów zamykanego właśnie Telltale Games. We wrześniu zwolniono większość pracowników studia, a niedawno firma rozpoczęła proces likwidacji.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

PS Plus: lipiec 2020 - pełna oferta

Aż trzy gry na 10-lecie usługi.

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami