Minecraft: Story Mode trafiło na platformę Netflix

Interaktywny film w polskiej wersji językowej.

Na platformie Netflix - także polskiej - pojawiło się Minecraft: Story Mode, czyli epizodyczna przygodówka oparta na słynnej produkcji. Na razie dostępne są trzy odcinki, a pozostałe dwa zadebiutują 5 grudnia.

Pod względem treści gra nie różni się od tytułu z PC, konsol i urządzeń mobilnych. Głównym bohaterem jest więc Jesse (dziewczyna lub chłopak), który razem z grupą przyjaciół musi odnaleźć Zakon Kamienia, a więc drużynę potężnych śmiałków zdolnych uratować świat.

Rozgrywka została jednak znacznie uproszczona w porównaniu do pozostałych wersji. Produkcja jest w zasadzie interaktywnym filmem, w którym podejmujemy decyzje wybierając stosowne opcje na pilocie, ekranie dotykowym lub za pomocą myszy.

Zobacz też: Najlepsze seriale Netflix Original - Ranking 2018

Warto zaznaczyć, że w przeciwieństwie do edycji z innych platform sprzętowych, produkcja na Netflixie doczekała się lokalizacji na język polski. Przygotowano nie tylko napisy, ale również dubbing.

Minecraft: Story Mode w wydaniu na platformę streamingową to jeden z ostatnich projektów zamykanego właśnie Telltale Games. We wrześniu zwolniono większość pracowników studia, a niedawno firma rozpoczęła proces likwidacji.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

O autorze

Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami