Gracze spekulują, że w sieciowym Fortnite wkrótce rozpocznie się zima, a na wyspę spadnie śnieg. Pojawienie się białego puchu zwiastują nietypowe zjawiska atmosferyczne.

Tydzień temu na wirtualnym niebie zauważono przemieszczające się bardzo powoli chmury. Natomiast teraz - po wydaniu aktualizacji 6.31 - użytkownicy zwrócili uwagę, że z ust postaci przebywających w startowej lokacji wydobywa się para.

Gracze uważają, że zjawisko - zarejestrowane między innymi przez dziennikarkę brytyjskiego Eurogamera - oznacza stopniowy spadek temperatury na wyspie. Chłodniejsze powietrze może zaś oznaczać, że niedługo teren całej wyspy okryje spadający z nieba biały puch.

Zobacz też: Fortnite Battle Royale - poradnik dla początkujących

Nadejście zimniejszej pory roku sugerują jednak także dane gry. Wśród plików dodanych w najnowszych aktualizacjach jest wiele, których nazwy odnoszą się do śniegu, w tym do śladów pozostawianych przez bohaterów (dzięki, FNBRLeaks).

Niewykluczone, że zimowo-świąteczny okres w nastawionym na sieciową rozgrywkę Fortnite rozpocznie się wraz z siódmym sezonem zmagań. Ten zaś powinien wystartować na początku grudnia.

Reklama

O autorze

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Redakcja Eurogamer.pl

Piotrek zajmuje się w naszym serwisie głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Więcej artykułów od Piotr Bicki

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami

Powiązane materiały