Destiny 2 wzbogaci się o nowe misje, bronie i najazd w dodatku Czarna Zbrojownia

Szczegóły na temat przyszłego rozwoju gry.

Deweloperzy ze studia Bungie ujawnili szczegóły na temat dalszego rozwoju sieciowej strzelanki Destiny 2, w tym informacje o dodatku Czarna Zbrojownia, który na PC, PS4 i Xbox One zadebiutuje 4 grudnia.

DLC wprowadzi między innymi szereg nowych elementów wyposażenia ukrytych dotychczas przed bohaterami - między innymi pancerze i bronie. Pojawi się też najazd (raid) rozgrywający się w ostatnim bezpiecznym mieście na Ziemi - lokacji nieco zaniedbanej w bazowej grze.

Nie zabraknie także następnego zestawu misji fabularnych kontynuujących wydarzenia przedstawione w rozszerzeniu Porzuceni. Do tego tytułowa frakcja Czarna Zbrojownia oraz kolejny tryb hordy.

Zobacz też: Destiny 2 - Poradnik, Solucja

Bungie zrezygnowało z dużych DLC na rzecz mniejszych zestawów treści sprzedawanych w przepustce rocznej. Poza tym w ciągu najbliższych 12 miesięcy twórcy zorganizują trzy okresy zmagań - w każdym wprowadzą nie tylko nowe elementy dla wszystkich graczy, ale i zwiększą limit Mocy o 50.

Wraz z premierą Czarna Zbrojownia rozpocznie się Sezon Kuźni, a w marcu wystartuje Sezon Włóczęgi, który rozbuduje tryb Gambitu oraz przyniesie aktywność i zadania egzotyczne dla posiadaczy płatnego pakietu. W planach też wydarzenie z udziałem znanej z pierwszego Destiny postaci Evy Levante dla wszystkich użytkowników.

W czerwcu twórcy uruchomią trzeci - nienazwany na razie - okres zmagań. Wówczas do strzelanki trafią między innymi wyzwanie przeznaczone dla sześciu graczy i następny najazd, ale szczegóły nie są znane.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami