Assassin's Creed Odyssey otrzyma system mistrzowskich umiejętności

Dla postaci powyżej 50. poziomu doświadczenia.

Po zwiększeniu maksymalnego poziomu doświadczenia w Assassin's Creed Odyssey, gracze narzekali, że nie mają na co wydawać nowych punktów umiejętności. Ubisoft postanowił więc wprowadzić system pozwalający dalej rozwijać postać.

W aktualizacji 1.1.1, która zadebiutuje w tym tygodniu, twórcy zaimplementują Mastery Levels - mechanikę umożliwiającą wykupienie specjalnych zdolności pasywnych, które zapewnią bonusy do zadawanych obrażeń, zdrowia, pancerza i innych statystyk.

Pojawi się łącznie 72 mistrzowskich umiejętności powiązanych z trzema dotychczasowymi drzewkami - łowcy, wojownika i asasyna. Każdą ulepszymy 20 razy wydając po jednym punkcie otrzymywanym za osiągnięcie następnego poziomu doświadczenia.

assassins_creed_odyssey_mistrzowskie_umiejetnosci
Umiejętności mistrzowskie zapewnią dodatkowe bonusy do statystyk

Zobacz: Assassin's Creed Odyssey - Poradnik, Solucja

Deweloperzy podkreślają, że wykupione bonusy będzie można zresetować niezależnie od standardowych zdolności. Zrobimy to przeznaczając odpowiednią sumę gromadzonych podczas zabawy drachm.

Assassin's Creed Odyssey dostępne jest na PC, PS4 i Xbox One. Warto zaznaczyć, że 4 grudnia pojawi się pierwszy odcinek dużego fabularnego DLC do produkcji - dodatek opowie o Dariusie, pierwszym posiadaczu ukrytego ostrza Asasynów.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami