Microsoft zaprezentował pełną ofertę Games with Gold na grudzień 2018. Wśród produkcji, które bez dodatkowych opłat pobiorą abonenci Xbox Live Gold na konsolach Xbox, jest między innymi Dragon Age 2.

Posiadacze Xbox One przez cały miesiąc będą mieli dostęp do Q.U.B.E. 2 - gry logicznej ukazującej wydarzenia z perspektywy pierwszej osoby. Gracze wcielają się w archeolog Amelię Cross, która musi wydostać się z tajemniczej lokacji, rozwiązując szereg zagadek.

Natomiast pomiędzy 16 grudnia a 15 stycznia właściciele konsoli otrzymają platformowe Never Alone. Tytuł - inspirowany wierzeniami Inuitów - opowiada o dziewczynie z plemienia Inupiaq. Bohaterka rusza w podróż, by uratować własnych pobratymców.

Z kolei od 1 do 15 grudnia na X360 trafi Dragon Age 2, czyli druga część cyklu od BioWare. Wcielamy się w postać o imieniu Hawke - człowieka, który podczas Plagi ucieka wraz z rodziną do Kirkwall. W toku zabawy obserwujemy, jak podopieczny staje się legendarnym Czempionem miasta.

Od 16 do 31 grudnia tytuł o elfach i krasnoludach zastąpi strzelanka Mercenaries: Playground of Destruction. Akcję osadzono w przyszłości na terenie Korei Północnej. Kierując trzema najemnikami gracze muszą zlikwidować generała grożącego odpaleniem bomby atomowej.

Tradycyjnie, dzięki opcji wstecznej kompatybilności, wspomniane produkcje z Xboksa 360 uruchomimy również na Xbox One.

Aby skorzystać z oferty, należy posiadać aktywny abonament Xbox Live Gold. By pobrać grę, wystarczy odszukać ją w sklepie Xbox Games z poziomu konsoli (należy być zalogowanym na konto z wykupioną subskrypcją Gold), a następnie potwierdzić „zakup” i ściągnąć tytuł.

Reklama

O autorze

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Redakcja Eurogamer.pl

Piotrek zajmuje się w naszym serwisie głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Więcej artykułów od Piotr Bicki

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami

Powiązane materiały

Najnowsze

PS5 może otrzymać więcej gier wieloosobowych od Sony

Mniej narracyjnych tytułów dla jednego gracza?

Apex Legends - gdzie lądować, najlepsze miejsca i łup

Gdzie znaleźć najlepszy łup i gdzie lądować na początku rundy.

Apex Legends - skoki, ślizgi, szybki bieg: jak się poruszać

Wskazówki dotyczące poruszania się na polu bitwy.

Reklama