Fallout 76 - Wstępne Plany

Ratownik Miguel.

To krótkie zadanie można rozpocząć podczas wykonywania misji Ostatni Odlot z głównego wątku. Po przeszukaniu skrzynki z dziennikiem Nadzorczyni zaloguj się do terminalu w tym samym pomieszczeniu. Wybierz opcje Szkolenie zaawansowane i Budowa obozowisk.

Otrzymujemy na szczęście misję, która - dla odmiany - nie wymaga pokonywania dużych odległości. Obozowisko Miguela znajduje się niedaleko miasta Morgantown, w którym rozpoczynasz zadanie. Wystarczy udać się nieco na północ.

Po drodze do celu możesz spotkać paru Spalonych. Najlepiej być na co najmniej 6 poziomie doświadczenia, by na spokojnie poradzić sobie z występującymi tu oponentami.

Idąc obrzeżami Morgantown możesz też zajrzeć na werandy domków - często znaleźć można tutaj trochę żywności i napojów, albo innych przydatnych przedmiotów.

Obóz i terminal Miguela

Gdy dotrzesz do obozu, na początku przeszukaj zwłoki, a także czerwoną skrzynię, którą obejmuje denat. Przeszukaj także namiot, a zdobędziesz schemat potrzebny do odnalezienia w tym zadaniu.

f76wstepneplany1

Następnie porozmawiaj z robotem, który stoi obok. Wejdź z nim w interakcję kilka razy, by usłyszeć kolejne kwestie. Cel misji się zaktualizuje - musisz wracać do Morgantown. Na szczęście do bardzo blisko. Przedtem możesz skorzystać z rozstawionych tu stanowisk, by przetworzyć przedmioty.

Idź na południe, a już po chwili zobaczysz lotnisko i hangary. Wejdź na teren lotniska skradając się, na wypadek, jeśli będą tam ghule - będziesz mógł zaatakować je z ukrycia.

Idź do środkowego z trzech większych hangarów. Podejdź do stolika na końcu, by zebrać holotaśmę i przesłuchaj ją. Przejdź za ścianę i zaloguj się do terminala. Wybierz opcję Schematy.

f76wstepneplany2
Przeszukaj też cały hangar, można tu czasem znaleźć przydatne rzeczy

Następnie musisz tylko wrócić do robota w obozie Miguela i wejść z nim w interakcję. Otrzymasz ostatnie wyzwanie - zbudowanie generatora we własnym obozie C.A.M.P. Przenieś się więc do obozu i zbuduj obiekt. Jeśli nie posiadacz wystarczająco dużo miedzi czy gumy, musisz wybrać się do miasta na poszukiwania śmieci i przedmiotów, które możesz przerobić na komponenty.

Po wybudowaniu małego generatora zadanie się zakończy.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami