Po wykonaniu pobocznej misji Wstępne Plany, w spisie zadań - w kategorii Różne - zobaczysz polecenie: Zarejestruj się na bardziej zaawansowane szkolenia Ratowników. Zrobisz to dokładnie w tym miejscu, w którym zacząłeś poprzednie zadanie, czyli na piętrze terminala lotniska.

Przy komputerze wybierz opcję Szkoleń, a następnie wpis o patrolach.

Szukanie zapasów

Misja jest prosta i przyjemna. Idealna na szybki zarobek i doświadczenie na 5 czy 6 poziom. Praktycznie nie trzeba z nikim walczyć, chyba że ktoś przypadkiem wejdzie ci w drogę. Po pierwsze, odsłuchaj holotaśmę Patrol 1, a potem wyjdź z budynku terminala.

Pierwszy cel jest na dziedzińcu przed budynkiem, bardzo blisko - w jednym z namiotów na wprost od wyjścia. Weź wszystkie przedmioty z oznaczonego sejfu, a później przeszukaj go raz jeszcze, by zabrać holotaśmę (pojawi się tam z jakiegoś powodu dopiero po chwili). Przesłuchaj ją.

f76kasiarska1

Musisz udać się do znajdującego się niedaleko punktu przyjmowania ocalałych. Idź do celu, okrążając budynek terminalu od lewej strony. Po drodze zmierzysz się co najwyżej z paroma Spalonymi. Dotrzesz na pas startowy i zauważysz zielony kontener - w środku jest ciało Rocky'ego, którego musisz przeszukać.

f76kasiarska2

Zabierz klucz do stacji Bravo i całą zawartość sejfu obok. Ponownie odsłuchaj holotaśmy. Teraz musisz podążać do centrum medycznego - to trzeci hangar na wschodzie. W dwóch znajdujących się obok hangarach już byłeś, choćby w poprzedniej misji pobocznej.

W oznaczonym miejscu z tyłu hangaru przeszukaj skrzynię z następną taśmą i zasobami. Teraz pozostaje ci wrócić na początek pasu startowego, a więc kieruj się na zachód. Wieżę kontroli ruchu trudno przegapić.

f76kasiarska3

Wejdź na szczyt wieży i zajrzyj do komputera. Wybierz opcję Rozpiska Patroli, a następnie Prośby o Zasoby, a następnie odsłuchaj 5 holotaśmę, którą zdobędziesz, by zakończyć misję.

Reklama