Nieoficjalnie: jutro premiera Batman Arkham Collection

Trylogia Rocksteady wraz z zawartością popremierową.

Jak informuje redakcja TrueAchevements, w Xbox Store na pewien czas pojawiła się karta produktu Batman: Arkham Collection - wraz z dokładnym opisem i zdjęciami. To trylogia od Rocksteady Studios z zawartością popremierową i usprawnieniami dla Xbox One X.

Według danych ze sklepu Microsoftu, edycja zadebiutuje już jutro, czyli 27 listopada. Brak jednak oficjalnych informacji za strony Warner Bros. Nieznane są też platformy docelowe.

W kolekcji znajdzie się Arkham Asylum, Arkham City oraz Arkham Knight. Zabraknie części Origins, bo za jej opracowanie nie odpowiada Rocksteady, a WB Games Montreal.

bat
Podana data premiery może ulec zmianie

Na karcie produktu wspomniano też o usprawnieniach dla konsoli Xbox One X. W 2016 roku wydano już zremasterowane wersje Arkham Asylum i Arkham City (w formie pakietu Return to Arkham), ale żaden z tytułów nie obsługuje HDR i rozdzielczości 4K - tych nowości możemy się więc spodziewać po nowej edycji.

Serię Arkham gracze zapamiętali przede wszystkim dzięki innowacyjnemu systemowi walki, który stawiał na kombinacje, kontry i wykorzystywanie gadżetów. Z mechanizmów opracowanych przez Rocksteady zaczerpnęli między innymi twórcy Mad Max, serii Śródziemie czy - po części - Spider-Man.

Reklama

Skocz do komentarzy (4)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor  |  PrzemWan

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (4)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami