Fani chcą, by starsza pani grająca w Skyrima trafiła do The Elder Scrolls 6

Zorganizowali akcję internetową.

Fani The Elder Scrolls zorganizowali akcję, w której proszą twórców z firmy Bethesda o umieszczenie w szóstej części postaci nawiązującej do starszej pani regularnie grającej w Skyrima.

Nazywana „babcią” Shirley Curry ma 82 lata i prowadzi kanał na YouTubie, gdzie pokazuje zmagania w popularnej grze. Zdobyła uznanie pozostałych miłośników serii, których określa „wnukami”. Przyznaje jednak, że zapewne nie zdąży już sprawdzić kolejnej odsłony cyklu.

Uwiecznienie kobiety w The Elder Scrolls 6 jako postaci niezależnej zaproponował użytkownik forum Reddit o pseudonimie phantom-scribbler. Twierdzi, że mogłaby pojawić się w produkcji, tak jak Erik West - zmarły w 2011 roku na raka fan, który trafił do Skyrima.

Zobacz też: Skyrim - Poradnik, Solucja

„Jak fajnie byłoby natknąć się podczas zabawy na starszą Bretonkę, która chce powalczyć i prosi gracza o pomoc” - pisze internauta. „Bierze swój miecz, zakłada pancerz i mówi »chodź, mój wnuku!«” - dodaje.

Pomysł spodobał się pozostałym fanom - wpis phantom-scribblera otrzymał ponad 9 tysięcy pozytywnych ocen. Powstała nawet skierowana do Bethesdy internetowa petycja, którą podpisało już ponad 1400 osób.

Gracze nie czekają jednak na odpowiedź deweloperów i biorą sprawy we własne ręce. Na potrzeby Skyrima zamierzają stworzyć modyfikację, która doda panią Shirley do produkcji. Warto zaznaczyć, że cała inicjatywa otrzymała błogosławieństwo Curry.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami