Darksiders 3 - Poszukiwania Gniewu: początek

Misja główna: Zachodni Kraniec, Schronienie: Drapacz Chmur, Kuźnia Twórcy.

W poprzednim zadaniu, Polowanie na Zazdrość, Furii udało się pokonać właśnie tytułową Zazdrość. W poszukiwaniu kolejnych Grzechów Głównych musi stawić czoła coraz mocniejszym przeciwnikom, a podczas następnych przystanków pozna Vulgrima - demonicznego handlarza oraz Twórcę.

W tym etapie poznasz nowych pomniejszych wrogów używających między innymi ataków dystansowych, dlatego jeśli grasz na wyższych poziomach trudności, upewnij się, że dobrze opanowałeś uniki, kontrataki i ciosy specjalne.

Biegnij przed siebie likwidując oponentów i wejdź na parking (1 na poniższym obrazku). Zbiegnij schodami po lewej (uważaj na wrogów - pojawiają się znienacka) i skorzystaj z dwóch belek (2 na poniższym obrazku), aby przedostać się na drugą stronę. Jeśli spadniesz, wespnij się na półki skalne za tobą i spróbuj ponownie.

005

Zejdź na dół i skieruj się do wąskiego tunelu (3 na poniższym obrazku). Uporaj się z wrogami i biegnij korytarzem w lewo.

006

Znajdziesz się na otwartej przestrzeni, twoim celem jest dotarcie do budynku (4). Zeskocz z półki skalnej i rozpraw się z demonami uważając, by nie atakowali cię od tyłu. Pozbieraj wszystkie przedmioty w okolicy, wejdź do bloku i zbiegnij po schodach.

007

Dotrzesz do imponującego drzewa. Korzystając z wielkiego konaru, skieruj się do kolejnego wejścia (5), aż dotrzesz do Vulgrima (6) - handlarza, który za zgromadzone dusze zwiększy Twój poziom atrybutów lub sprzeda interesujące przedmioty.

008

Wejdź na półkę po lewej i kieruj się cały czas w górę, aż dotrzesz do konaru (7). Przyczep do niego łańcuch i przemieść się na drugą stronę. Zabij przeciwników i idź jedyną możliwą drogą. Przejdź po długiej gałęzi drzewa aż dotrzesz do budynku. Wdrap się na górę korzystając z półki po lewej (8)

009

Obejdź budynek zabijając po drodze wrogów. Przyczep bicz do gałęzi (9) i przeskocz na drugą stronę, a następnie skieruj się na lewo po schodach - tam czeka na Ciebie Vulgrim, u którego możesz zrobić zapasy.

Potem skieruj się do wnętrza drzewa, by poznać Twórcę, który poprosi cię o przysługę i podaruje Kamienny Most - specjalny talizman przeznaczony do ratowania napotkanych ludzi i przenoszenia ich do Schronienia. Na lewo od Twórcy znajdziesz windę (10). Skorzystaj z niej, by zjechać na dół.

Droga do Wylęgarni

Znajdziesz się na otwartej przestrzeni, gdzie czekają na ciebie liczni wrogowie. Pokonaj ich i skieruj się w stronę zniszczonego autobusu. Wskocz do dziury w ziemi (11), i przejdź przez tunel (12). Dotrzesz do Vulgrima i punktu kontrolnego o nazwie Wylęgarnia.

010

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami