Take-Two nie odnowiło praw do nazwy gry Agent od projektantów GTA 5

Produkcję najprawdopodobniej porzucono.

Z informacji zamieszczonych na stronach amerykańskiego urzędu patentowego wynika, że Take-Two nie odnowiło praw do nazwy Agent - zapowiedzianej kilka lat temu tajemniczej gry od studia Rockstar.

Status wskazuje, że wydawca porzucił znak towarowy 19 listopada. Firma nie odpowiedziała na prośby o wyrażenie chęci dalszego używania marki, więc została jej pozbawiona (dzięki, GameSpot).

To najprawdopodobniej oznacza, że Take-Two i Rockstar postanowili ostatecznie zrezygnować z dalszego rozwoju projektu. Oczywiście niewykluczone, że gra nadal powstaje, choć pod zupełnie innym tytułem.

agent_screen
Jedna z nielicznych grafik z Agent

Agent zapowiedziano podczas targów E3 w 2009 roku. Produkcja miała być „definiującą gatunek” skradanką, a akcję planowano osadzić w trakcie zimnej wojny. Za prace odpowiadał główny oddział studia w Edynburgu, a więc twórcy GTA 5 i poprzednich odsłon cyklu.

Gra zmierzała na PS3, ale od momentu ujawnienia deweloperzy nie zaprezentowali żadnych dodatkowych szczegółów. Trzy lata temu internauci odnaleźli jedynie kilka grafik z wczesnej wersji projektu, sugerujących, że gracze mieli odwiedzić między innymi Europę Wschodnią.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami