Take-Two nie odnowiło praw do nazwy gry Agent od projektantów GTA 5

Produkcję najprawdopodobniej porzucono.

Z informacji zamieszczonych na stronach amerykańskiego urzędu patentowego wynika, że Take-Two nie odnowiło praw do nazwy Agent - zapowiedzianej kilka lat temu tajemniczej gry od studia Rockstar.

Status wskazuje, że wydawca porzucił znak towarowy 19 listopada. Firma nie odpowiedziała na prośby o wyrażenie chęci dalszego używania marki, więc została jej pozbawiona (dzięki, GameSpot).

To najprawdopodobniej oznacza, że Take-Two i Rockstar postanowili ostatecznie zrezygnować z dalszego rozwoju projektu. Oczywiście niewykluczone, że gra nadal powstaje, choć pod zupełnie innym tytułem.

agent_screen
Jedna z nielicznych grafik z Agent

Agent zapowiedziano podczas targów E3 w 2009 roku. Produkcja miała być „definiującą gatunek” skradanką, a akcję planowano osadzić w trakcie zimnej wojny. Za prace odpowiadał główny oddział studia w Edynburgu, a więc twórcy GTA 5 i poprzednich odsłon cyklu.

Gra zmierzała na PS3, ale od momentu ujawnienia deweloperzy nie zaprezentowali żadnych dodatkowych szczegółów. Trzy lata temu internauci odnaleźli jedynie kilka grafik z wczesnej wersji projektu, sugerujących, że gracze mieli odwiedzić między innymi Europę Wschodnią.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami