Reżyser God of War pracuje nad nowym projektem

Kontynuacja przygód Kratosa?

Cory Barlog, a więc reżyser wydanej w marcu na PS4 kolejnej odsłony serii God of War, rozpoczął już prace nad swoim następnym, na razie nieujawnionym projektem.

O fakcie przygotowywania tajemniczej gry poinformował we wpisie na Twitterze twórca filmu „Warcraft: Początek”, Duncan Jones. Artysta niedawno spotkał się z deweloperem odpowiedzialnym za najnowsze przygody Kratosa.

„Cory Barlog okazał się miłym, rozsądnym i inteligentnym człowiekiem. Jeżeli zaś uważacie, że God of War było jego największym dziełem, to po prostu poczekajcie” - napisał filmowiec, zamieszczając też wspólne zdjęcie.

W kolejnym wpisie Duncan wyjaśnił, że spotkał się z reżyserem gry o bogu wojny, by skonsultować z projektantem swój najnowszy scenariusz. Podkreśla, że chciał wysłuchać opinii człowieka słynącego z dużego talentu do pisania historii.

Zobacz też: God of War - Poradnik, Solucja

Nie wiadomo, nad czym dokładnie pracuje Barlog. Niewykluczone jednak, że deweloper zajmuje się kolejną odsłoną God of War - zwłaszcza, że kilka miesięcy temu przekonywał, że ma pomysły na pięć następnych części.

Kolejna gra z Kratosem i Atreusem w roli głównej na pewno nie zmieni uniwersum. Twórcy ze studia Sony Santa Monica zaznaczali, że chcą pozostać w świecie nordyckim i nadal badać relacje między ojcem i synem.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

O autorze

Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami