Polskie World War 3 z trybem Team Deatchmatch i nową mapą

Plus: plan rozwoju gry.

Polska strzelanka World War 3 - która od miesiąca znajduje się w dziale Early Access na Steamie - otrzymała właśnie aktualizację oznaczoną numerem 0.2. Wśród najważniejszych zmian i usprawnień znajduje się nowy tryb i mapa.

Team deatchmatch - lub deatchmatch drużynowy - to oczywiście podstawowy wariant dynamicznej rozgrywki w sieciowych strzelankach. Nie ma tam żadnych punktów do przejmowania ani dodatkowych celów, liczą się tylko zabójstwa.

Nie podano żadnych szczegółów dotyczących mapy. Arenę nazwano Warsaw Shopping Mall (Warszawskie centrum handlowe). Przeznaczono ją wyłącznie do wspomnianego trybu TDM.

Deweloperzy uzupełnili też grę o nową broń, mundur, pojazd i system dynamicznego odradzania. Wprowadzono też zmiany w sposobie działania niektórych broni i poprawiono błędy.

Studio The Farm 51 podzieliło się również planami rozwoju World War 3. To głównie nowe pojazdy, bronie, tryby i przedmioty kosmetyczne. Twórcy mają wdrażać „duże” aktualizacje średnio raz na miesiąc.

Produkcja skupia się na sieciowych zmaganiach 64 graczy podzielonych na dwa zespoły. Pod względem ogólnych założeń, tytuł przypomina serię Battlefield, jednak The Farm 51 skupiło się dodatkowo na realistycznej balistyce i zaawansowanym systemie modyfikowania broni.

Reklama

Skocz do komentarzy (4)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor  |  PrzemWan

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Przerwa techniczna w weekend

AKTUALIZACJA: Już po.

Farming Simulator 22 - poradnik i najlepsze porady

Jak zacząć, wszystko o uprawie, hodowli i sprzęcie rolniczym oraz najważniejsze wskazówki.

Na stronie

Farming Simulator 22 - poradnik i najlepsze porady

Jak zacząć, wszystko o uprawie, hodowli i sprzęcie rolniczym oraz najważniejsze wskazówki.

Przerwa techniczna w weekend

AKTUALIZACJA: Już po.

Komentarze (4)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami