Nier: Automata Game of the YoRHa Edition trafi na PC i PS4?

Według danych ESRB.

Do bazy amerykańskiej organizacji ESRB, przyznającej grom kategorie wiekowe, trafił slasher Nier: Automata w wersji Game of the YoRHa. To prawdopodobnie odpowiednik Game of the Year Edition, czyli kompletnych wydań.

W karcie produktu wspomniano o wersji PC oraz PS4 - to pierwsze platformy, na które trafiło Nier: Automata. Brak jednak informacji o dacie premiery. Nie wiadomo też, dlaczego na liście brakuje Xbox One.

Nowe wydanie najprawdopodobniej zaoferuje DLC o nazwie 3C3C1D119440927, które umożliwiało walkę na arenie oraz uzupełniało grę o nowe stroje.

nier
W grze nie raz walczymy z przeciwnikami znacznie większymi od bohaterki

Niewykluczone, że twórcy poprawią jakość wersji PC. Po premierze oryginalnej wersji, wielu graczy wspominało o problemach z wydajnością. Czasami jedyną możliwością poprawy działania produkcji było sięgnięcie po modyfikacje od społeczności. Edycja na komputery nie doczekała się też żadnej aktualizacji.

Nier: Automata zadebiutowało w 2017 roku na PS4 i PC, a w 2018 na Xbox One. Za opracowanie projektu odpowiadało studio PlatinumGames, znane głównie z serii Bayonetta.

To gra akcji z elementami RPG i dynamiczną walką opartą na refleksie i kombinacjach ciosów. Wcielamy się w kobietę-androida, który musi odbić Ziemię z rąk wrogich najeźdźców.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami