Jeden gracz zdobył dwa miliony punktów Gamerscore na konsolach Xbox

Po raz pierwszy w historii.

Pobito kolejny rekord związany z osiągnięciami na konsolach Xbox. Raymond Cox - znany w internecie jako Stallion83 - jako pierwsza osoba w historii zdobył dwa miliony punktów Gamerscore.

Gracz swoją karierę rozpoczął na X360. Przez wiele lat odblokowywał „achievementy” w kolejnych produkcjach ukazujących się na platformach firmy Microsoft, stopniowo powiększając swój rezultat.

Barierę dwóch milionów przekroczył w Halo: Master Chief Collection, czyli zestawie odświeżonych odsłon cyklu. Osiągnięcie, które pozwoliło Coxowi ustanowić nowy rekord, polegało na ukończeniu wszystkich kampanii fabularnych na legendarnym poziomie trudności.

Stallion83 regularnie znajduje się na prowadzeniu, jeżeli chodzi o wynik Gamerscore. Pozycję lidera utracił jedynie w lipcu ubiegłego roku, gdy zrobił sobie przerwę od grania, aby udać się z żoną w podróż poślubną.

Warto zaznaczyć, że pierwszy milion Cox zdobył w marcu 2014 roku. To oznacza, że dwukrotnie powiększenie wyniku zajęło graczowi ponad cztery lata zmagań na konsolach Xbox One i X360.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami