Kolejna część zadania Klucz do Przeszłości wysyła cię ponownie w oddalone miejsce, tym razem na północ od Szczytu Świata, a nawet na północny-wschód od Morgantown. Powinieneś mieć już odblokowany punkt widokowy w Monongah, więc polecamy szybką podróż właśnie tam.

Stąd idź po prostu prosto do celu - przez las i górzyste bezdroża. My nie spotkaliśmy po drodze nikogo i nic interesującego, z wyjątkiem paru domków. Gdy dotrzesz do zabudowań Słonecznego Stoku, zacznij się skradać i od razu przejdź w stronę oznaczonego domu we wschodniej części obszaru.

Holotaśma i terminal

By wejść do środka, musisz wejść po schodach na taras. Zabij tu jednego wroga, po czym wejdź na dach i zeskocz do środka budynku. W pokoju dalej pozbądź się kolejnego wroga (niezbyt groźnego), po czym zbierz holotaśmę z biurka.

f76KLUCZmargieadmin1

Opuść pokój dziurą w ścianie i wyjdź na korytarz przez drzwi. Po drodze przeszukuj oczywiście skrzynki i pojemniki. Zobaczysz schody prowadzące do góry - możliwe, że zejdzie po nich wróg. W holu dalej czekają kolejni. Dalej są także schody prowadzące w dół i to właśnie tam musisz się udać.

Kiedy zejdziesz piętro niżej, na prawo od schodów zobaczysz prawdopodobnie pancerz wspomagany. Jeśli jeszcze nie posiadasz własnego, to dobra okazja, by zdobyć ten przydatny sprzęt.

Potem idź dalej, a będziesz w pomieszczeniu z terminalem. Skorzystaj z niego i wybierz hasło administratora, a aktywuje się kolejna faza misji. Możesz teraz przeszukać cały budynek, jeśli chcesz. Potem ruszaj na północny-zachód.

Pałac Krętej Ścieżki

Idąc do kolejnego celu, jeśli zbliżysz się do klifów, możesz powalczyć z grzebokretami, jeżeli chcesz zdobyć trochę doświadczenia. Poza tym, po drodze do pałacu nie trafisz na nic godnego uwagi. Kiedy wejdziesz na teren pałacu wejdź przez pierwszą bramę i idź od niej na wprost, a trafisz na skalną półkę ze stołem, na którym leży kusza.

Następnie udaj się do budynku pałacu. Z patio przejdź do środka przez nadłamane drzwi. Idź w prawo przez kolejne drzwi, a zobaczysz dalej już ikonę celu wskazującą odpowiedni pokój. Przeszukaj też inne pokoje dla zasobów - wrogów nie ma tu zbyt wielu.

f76KLUCZmargieadmin2

Hasło administratora znajdziesz w szufladzie biurka, na którym leży walizka. Kiedy go podniesiesz, cofnij się do holu i zejdź na niższy poziom pałacu. Tutaj ikona celu doprowadzi cię do sali z terminalem.

Podejdź do komputera i wybierz opcję duplikowania archiwum, a dalej wybierz opcję fragmentu klucza Niezmordowanych. Teraz czeka cię kolejna wyprawa, tym razem do Bolton Greens. To jeszcze nie koniec Klucza do Przeszłości!

Reklama