Bug w Fallout 76 zagwarantował jednej postaci nieśmiertelność

Gracz prosi Bethesdę o przywrócenie „normalnego życia”.

Użytkownik Brogadyn ujawnił niedawno na forum Reddit, że jego postać w Fallout 76 zyskała nieśmiertelność w wyniku błędu gry. Co ciekawe, gracz nie jest z tego zadowolony.

Bohaterka przeszła raźno przez radioaktywną szczelinę w okolicach lokacji Whitespring. Taki spacer zawsze zabija graczy, ale w tym jednym przypadku efekt był inny.

„Może nawet przyjąć wybuch atomowy prosto w twarz i przeżyć. Nie ma żadnego sposobu, by ją zabić” - napisał Brogadyn, dodając, że spędził dużo czasu na szukaniu różnych sposobów na śmierć awatara.

f3
Dużo wrogów? Żaden problem, gdy nie można zginąć

Postać Brogadyna ma już niemal 100 poziom doświadczenia i nie może nosić więcej kapsli, gdyż osiągnęła maksymalny limit.

Gracz podkreśla, że nie chce na razie zajmować się zadaniami czy PvP, bo nie chciałby „zepsuć” sobie zabawy korzystając z nieśmiertelności. Skupia się obecnie na „mniej ciekawych” aktywnościach pobocznych.

Przedstawiciele Bethesdy zwrócili uwagę na wpis gracza i zapewnili, że przyjrzą się jego niecodziennemu problemowi.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami