Red Dead Redemption 2 - nieznajome osoby: Bracia i siostry, wszyscy razem

Pościg za złodziejem i ucieczka przed stróżami prawa.

Zadanie „Bracia i siostry, wszyscy razem” to drugie spotkanie z bratem Dorkinsem. Tym razem poznasz jeszcze innych duchownych - między innymi siostrę.

Aby rozpocząć zadanie, musisz najpierw ukończyć misję Pomóż Bratu i odczekać kilka dni w świecie gry.

Udaj się do miejsca oznaczonego na mapie - to kościół w północno-wschodniej części Saint Denis (1). Porozmawiaj z siostrą, która uczy dzieci z ulicy czytać.

bmap

Możesz też otworzyć mapę w drugim oknie lub pobrać na dysk.

W trakcie rozmowy jeden z młodzieńców kradnie siostrze krzyż i ucieka. Biegnij za nim w stronę miejsca oznaczonego na żółto na minimapie. Przejdź aż do końca obszaru i aktywuj Sokoli wzrok, a zobaczysz znacznik nad siedzącym na ulicy mężczyzną. Wypytaj go o złodzieja.

b1

Przejdź do kolejnego oznaczonego miejsca. Po chwili usłyszysz kłótnię i szarpaninę. Skonfrontuj się z mężczyzną, korzystając z menu interakcji.

Podnieś krzyż, który złodziej upuścił w miejscu bójki. Po krótkiej scence, w której Morgan spotyka znajomą, będziesz musiał uciec przed stróżami prawa.

Biegnij przed siebie, przez rynek, a potem skręć w prawo i kieruj się główną ulicą - dzięki temu szybko znikniesz „policji” z oczu.

b2

Wróć teraz do punktu oznaczonego na żółto. Wokół miejsca jest trochę strażników, więc wejdź bramą wysuniętą bardziej na północ (oznaczoną strzałką). Oddaj krzyż siostrze, aby zakończyć zadanie.

b3

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami