Zadanie „Bracia i siostry, wszyscy razem” to drugie spotkanie z bratem Dorkinsem. Tym razem poznasz jeszcze innych duchownych - między innymi siostrę.

Aby rozpocząć zadanie, musisz najpierw ukończyć misję Pomóż Bratu i odczekać kilka dni w świecie gry.

Udaj się do miejsca oznaczonego na mapie - to kościół w północno-wschodniej części Saint Denis (1). Porozmawiaj z siostrą, która uczy dzieci z ulicy czytać.

bmap

Możesz też otworzyć mapę w drugim oknie lub pobrać na dysk.

W trakcie rozmowy jeden z młodzieńców kradnie siostrze krzyż i ucieka. Biegnij za nim w stronę miejsca oznaczonego na żółto na minimapie. Przejdź aż do końca obszaru i aktywuj Sokoli wzrok, a zobaczysz znacznik nad siedzącym na ulicy mężczyzną. Wypytaj go o złodzieja.

b1

Przejdź do kolejnego oznaczonego miejsca. Po chwili usłyszysz kłótnię i szarpaninę. Skonfrontuj się z mężczyzną, korzystając z menu interakcji.

Podnieś krzyż, który złodziej upuścił w miejscu bójki. Po krótkiej scence, w której Morgan spotyka znajomą, będziesz musiał uciec przed stróżami prawa.

Biegnij przed siebie, przez rynek, a potem skręć w prawo i kieruj się główną ulicą - dzięki temu szybko znikniesz „policji” z oczu.

b2

Wróć teraz do punktu oznaczonego na żółto. Wokół miejsca jest trochę strażników, więc wejdź bramą wysuniętą bardziej na północ (oznaczoną strzałką). Oddaj krzyż siostrze, aby zakończyć zadanie.

b3

Reklama

O autorze

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Redakcja Eurogamer.pl

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie jest autorem w dziale informacyjnym. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Więcej artykułów od Przemysław Wańtuchowicz

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami

Powiązane materiały