Just Cause 4 - przelot nad mapą

Świat wielkości ok. 1000 km kw.

IGN opublikował materiał, w którym prezentuje świat Just Cause 4, przelatując samolotem nad całą wyspą Solís. Widzimy nie tylko różne regiony i krainy, ale też zjawiska pogodowe, którymi gra wyróżnia się na tle poprzednich odsłon serii.

Zaprojektowano ośnieżone obszary górskie, dżungle, tereny równinne, jeziora, rzeki i liczne miasta - w stolicy jest nawet stadion piłkarski.

Deweloperzy z Avalanche Studios zapowiedzieli, że świat Just Cause 4 dorównuje wielkością poprzedniej odsłonie cyklu. Oznaczałoby to, że wyspa Solís rozciąga się na powierzchni około 1000 kilometrów kwadratowych.

Warto nadmienić, że Just Cause 3 znajduje się w czołówce gier z największymi mapami w historii elektronicznej rozrywki. Czwarta odsłona serii ma zaoferować ciekawszy i bardziej wypełniony treścią świat.

Gra zadebiutuje 4 grudnia na PC, PlayStation 4 i Xbox One. Twórcy ponownie stawiają na destrukcję otoczenia i możliwość wykonywania kaskaderskich wyczynów.

Reklama

Skocz do komentarzy (4)

O autorze

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie jest autorem w dziale informacyjnym. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

ArtykułPrezenty dla gracza na Mikołajki 2019

Najciekawsze propozycje: gry, konsole, myszki, monitory i wiele więcej.

Komentarze (4)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami