Red Dead Redemption 2 - Okrucieństwo wyzwolone

Misja główna: ratujemy niewolników skazanych na śmierć.

W poprzednim zadaniu, Witaj w nowym świecie, dość nieoczekiwanie znaleźliśmy się na tropikalnej wyspie, na wschód od Kuby.

Mieliśmy także pierwsze problemy, bo zaraz po odnalezieniu grupy zostaliśmy pojmani przez miejscowe władze. Na pomoc przyszli miejscowi niewolnicy, który chcą, aby im pomóc - dzięki temu odwdzięczą się pomocą w opuszczeniu wyspy.

Zleceniodawca: Nieznajoma osoba

Wyzwania w tej misji:

  • Uwolnij wszystkich robotników w czasie poniżej 4 sekund
  • Ukończ misję w czasie poniżej 5 minut i 40 sekund
  • Oddaj 8 celnych strzałów w głowę
162

Udaj się we wskazane na powyższej mapie miejsce, gdzie zauważysz wiszące na drzewie zwłoki - po ich odkryciu misja wystartuje samoczynnie - ktoś wystrzeli w twoim kierunku zatrutą strzałkę. Po przywiązaniu do krzesła zostaniesz bity.

Naciskaj naprzemiennie L2/LT i R2/RT, aby wyswobodzić się z więzów (1). Gdy kamera zmieni się na perspektywę trzeciej osoby, wówczas rozpocznij bujanie się - naprzemiennie wychylaj lewy drążek na padzie, raz w lewo, raz w prawo.

163

Gdy wprawisz się w wahadłowy ruch, w pewnym momencie upadniesz na ziemię. Wówczas nastąpi spowolniony moment, w którym musisz zablokować atak oprawcy (2). Naciśnij wówczas trójkąt/X, aby powalić na ziemię, a następnie bij w klasyczny sposób.

Po wyswobodzeniu towarzyszy podążaj za jednym z nich, Leonem. Najlepiej pozostawać w trybie skradania. Gdy natkniesz się na pierwszych wrogów, poczekaj cierpliwie, aż się rozejdą. Następnie trzymaj się Leona, obierając ścieżkę po lewej. Zmierzaj cierpliwie za towarzyszem, aż zauważysz trzy wiszące osoby (3) - wówczas błyskawicznie zabij ich kata (4).

164

Następnie włącz tryb Zabójczej precyzji i przestrzel wszystkie trzy liny, na których wiszą niewolnicy. Po tym fakcie zza twoich pleców zaczną nadciągać posiłki. Ukryj się za którymś filarem i rozpocznij wymianę ognia. Po zabiciu wszystkich nieprzyjaciół uruchomi się przerywnik filmowy, a wraz z nim misja się zakończy.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami