Red Dead Redemption 2 - nieznajome osoby: Pomóż bratu

Mnich Dorkins i handel ludźmi w Saint Denis.

W mieście tak dużym, jak Saint Denis, nie mogło zabraknąć ukrywanych interesów i przestępstw, na które przymyka się oko. Zadanie Pomóż bratu to krótkie wyzwanie, które dotyczy handlu ludźmi.

W okolicach stacjonarnego sklepu trapera w Saint Denis (1) zobaczysz duchownego - brata Dorkinsa. Podejdź do niego i zagadaj, aby rozpocząć zadanie.

pmap

Możesz też otworzyć mapę w drugim oknie lub pobrać na dysk.

Po krótkiej pogawędce wybierz opcję z ofiarowaniem kilku dolarów dla biednych, dzięki czemu odblokujesz dalszą część misji.

Dorkins próbuje przekonać Arthura, że pobliski sklep jest miejscem niewolnictwa, a dowód jest za rogiem - dosłownie. Udaj się do zaznaczonego na żółto miejsca, przechodząc przez zatłoczony rynek.

Wejdź do pasera, a gra poinformuje cię, żebyś poszukał wskazówek. Przejdź kilka kroków, a przed stanowiskiem sprzedawcy skręć w lewo, do niewielkiego pomieszczenia z szafą. Jeżeli aktywujesz Sokoli wzrok, zobaczysz, że jest tam coś interesującego.

p1

Podejdź do szafy i zbadaj zadrapania, a potem zastrasz sprzedawcę, korzystając z menu interakcji. Musisz zagrozić mu po raz drugi, żeby pozwolił ci otworzyć tajemne drzwi.

Wróć do szafy i naciśnij wskazany na ekranie przycisk. Następnie zejdź do piwnicy i uwolnij niewolników.

Wyjdź z budynku i wróć do mnicha tą samą drogą, którą tu dotarłeś, przez rynek. Na koniec zadania masz jeszcze możliwość odebrania zapłaty lub przekazania pieniędzy biednym.

p2

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami