Red Dead Redemption 2 - nieznajome osoby: Droga artysty

Charles Chatenay, charyzmatyczny malarz i rysownik.

Droga artysty to kolejne z wieloetapowych zadań w RDR 2. Poznasz w nim charyzmatycznego artystę - Charlesa Chatenay'a, którego wygnano z Paryża, ponieważ nie rozumiano jego sztuki.

Choć zadanie zdecydowanie nie należy trudnych, jest jedną z najzabawniejszych przygód w grze Rockstara. Mężczyzna wciąż pakuje się w kłopoty, a Arthur musi zapobiegać nieszczęściu.

Zadania niestety nie da się zrobić za jednym razem, bo między poszczególnymi częściami musi mijać określona ilość czasu.

Część pierwsza

Aby rozpocząć misję, udaj się do Saint Denis, a potem wejdź do saloonu w północno-wschodniej części miasta (1). Nieznajomy znajduje się w środku, przy barze. Porozmawiaj z nim.

dmap

Możesz też otworzyć mapę w drugim oknie lub pobrać na dysk.

Po krótkiej pogawędce i kilku kieliszkach brandy, jegomość wręczy ci swój rysunek. To koniec pierwszej części zadania.

Część druga

Kolejne spotkanie z Charlesem odbywa się zaledwie ulicę obok (2), w alejce między budynkami. Będzie ono jednak dostępne dopiero, gdy minie pełna doba w grze. Jeżeli chcesz zrobić całe zadanie „na raz”, wyjedź poza miasto i prześpij się.

dmap2

Wyzwanie nie należy do najtrudniejszych. Po prostu zagroź mężczyźnie, który mierzy do Charlesa, a wykonasz tę część zadania.

d1

Część trzecia

Trzeci fragment przygody rozpoczniesz, udając się kilkadziesiąt metrów na wschód (3). Znów jednak muszą minąć 24 godziny, a zadanie będzie dostępne tylko w okresie między 6:00 a 18:00.

dmap3

Tym razem Charles zaprosił cię do galerii sztuki w Saint Denis, gdzie odbywa się wystawa. Wejdź do budynku w miejscu oznaczonym przez ikonę, a następnie od razu skręć w prawo i udaj się po schodach na górę.

d2

Chatenay znajduje się na końcu korytarza. Podejdź do niego, a rozpoczniesz krótką scenę, zakończoną bójką. Pokonaj kilku przeciwników, a następnie udaj się do Charlesa, oznaczonego na minimapie na żółto. Odprowadź mężczyznę do domu znajomej, by zakończyć tę część zadania.

Część czwarta

Czas na ostatnie spotkanie, tym razem po 48 godzinach. Kiedy udasz się na południe, w okolicach rusznikarza (4) zobaczysz Charlesa przebranego za kobietę.

dmap4

Twoim zadaniem jest eskorta znajomego w drodze do portu. Po prostu idź za Charlesem, a przed samym wejściem na pokład spotkacie trzech agresywnych mężczyzn, z którymi stoczysz bójkę. Bądź ostrożny, bo jeden z nich ma nóż.

d3

To koniec tej części zadania, ale musisz jeszcze uciec z miejsca poszukiwać, bo ktoś zgłosi przestępstwo.

Dodatkowo, dwa dni po ostatnim spotkaniu, otrzymasz list od Charlesa. Mężczyzna poinformuje cię, że jego rysunek jest wart więcej, niż mogłoby się wydawać. Możesz sprzedać go u pasera.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami