Fallout 76 - Brakujące Ogniwo

Tropem Madigana i kłopoty z Rose.

Po misji W Ogień czas na wyprawę na Szczyt Świata - to lokacja na południowy-wschód od Morgantown i właśnie do tego miasta najlepiej wykonać szybką podróż, a potem wyruszyć w stronę celu misji.

Udaj się do miejsca oznaczonego ikoną misji, idź na przełaj. Nie powinieneś spotkać żadnych wyjątkowych wrogów. Po drodze odkryjesz między innymi lokację Bolton Green, gdzie możesz wykonać zadanie publiczne.

Idąc dalej, w stronę gór, dotrzesz do wyciągu z wagonikami i stoku narciarskiego (bez śniegu). Wspinaj się tędy na samą górę, a dotrzesz do Szczytu Świata. Automatycznie aktywuje się teraz misja Siła Sygnału.

Okazuje się, że aby kontynuować zadanie Brakujące ogniwo, musisz wykonać Siłę Sygnału. Zapraszamy więc na oddzielną stronę poradnika, gdzie opisujemy ten etap wątku fabularnego.

Zaufanie Rose

Madigana odnajdziesz po wykonaniu zadania Siła Sygnału. Dotrzesz na taras Szczytu Świata i zobaczysz go martwego, w klatce. Rose przekaże ci informacje, które zdobył Madigan, ale tylko wtedy, kiedy wykonasz dla niej kolejne misje.

f76brakujace1

Pierwszą jest zadanie Demolka Wszystkich Smaków, w której podróżujesz po sporej części mapy, zbierając przedmioty i pokonując wrogów, a nawet witając się ze Szponem Śmierci. Misja jest długa, właśnie głównie z uwagi na konieczność pokonywania sporych odległości.

Następnie musisz wykonać wieloetapową misję Klucz do Przeszłości, podczas której sporo wydasz na szybką podróż, zmierzysz się z ciemnością kopalni i niebezpiecznym wendigo. Po dotarciu do skrytki bandytów na końcu zadania, będziesz mógł kontynuować zadanie Brakujące Ogniwo.

Dokończenie misji jest bardzo proste, choć wymaga czasu i cierpliwości. Musisz po prostu dotrzeć do bunkra Wolnych Stanów na wschodzie. Najlepiej przenieść się w okolice Pałacu Krętej Ścieżki i stamtąd udać się przez lasy i bezdroża na wschód (my po drodze spotkaliśmy tylko dwie grupy prostych do pokonania Spalonych).

f76ogniwolast

Kiedy wejdziesz do bunka, podejdź do drzwi po lewej stronie, by wejść głębiej, do kolejnych pomieszczeń. Usłyszysz głos z nagrania, a misja się zakończy i rozpocznie się kolejne zadanie.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami