Fallout 76 - Uncja Prewencji

Badania doktor Hudson.

Misję Ostatni Odlot zakończysz w mieście Morgantown, a kolejny - rozpoczęty automatycznie - etap głównego wątku każe ci odwiedzić miejsce w zupełnie innej części mapy. Musisz dostać się do miasta Charlestown.

Jeśli chcesz przy okazji pozwiedzać i nie śpieszy ci się zanadto, możesz udać się tam na piechotę, ale to daleka droga. Dlatego też najlepiej wybrać szybką podróż do Flatwoods, o ile możesz poświęcić trochę kapsli. Najpierw warto jednak rozstawić C.A.M.P. gdzieś na południe od Morgantown, ponieważ później musisz wrócić w te okolice.

Z Flatwoods podążaj na południowy-zachód. Dotrzesz do drogi, a idąc wzdłuż niej odkryjesz dwie lokacje - Most New River Gorge (Zachód) i Mleczarnię Krowie Palmy, a także, nieco dalej, Olbrzymi Imbryk. W tej ostatniej możesz wykonać poboczne zadanie Pora na herbatkę, polegające na odpieraniu ataków fal wrogów na trzy punkty.

Stąd podążaj główną drogą, a zobaczysz Charlestown i twój cel, Centrum Medyczne, po prawej stronie lokacji.

Centrum Medyczne AVR

Do Centrum Medycznego najlepiej dostać się przechodząc przez wyschnięte koryto rzeki, okrążając zajezdnię (brązowy budynek), a następnie idąc w prawo i po metalowych schodkach na wyższy poziom, na ulicę, skąd przejdziemy już prosto do Centrum.

Po drodze, przy zajezdni, spotkamy małe roboty. Jeżeli chcemy uniknąć walki, należy się skradać. Roboty są jednak łatwym celem, więc można poświęcić trochę amunicji.

f76uncja1

Do Centrum warto wejść, skradając się. Pozbądź się Spalonych w głównym holu i zejdź na dół przez dziurę w podłodze. Na schodkach trzymaj się prawej ściany i idź wzdłuż niej do końca, obok zawalonego sufitu. W ten sposób ominiesz gruz.

Zeskocz do pomieszczenia poniżej, zabij Spalonego i podejdź do komputera. Wybierz opcję omówienia projektu szczepionki, by rozpocząć kolejną fazę misji.

Próbki krwi i bezpiecznik klasy T

Teraz musisz zdobyć trzy próbki krwi: zdziczałego ghula, kretoszczura oraz wilka. Na radarze na dole ekranu zobaczysz ikony naprowadzające w kształcie pustych okręgów - podobne okręgi zobaczysz na mapie świata. To właśnie one wskazują dokładną lokację celów, z których pobierzesz próbki.

Tak naprawdę musisz po prostu udać się w te miejsca, zabić konkretnego wroga i przeszukując jego ciało wybrać opcję pobrania próbki. To wszystko. Zaznaczymy tylko, że najcięższym wrogiem jest wilk - zawsze towarzyszą mu koledzy, a poziom wilków to (przynajmniej w naszym przypadku) poziom 10.

f76uncja2

Później należy jeszcze zdobyć bezpiecznik klasy T, który niestety znajduje się dosyć daleko, bo aż w okolicach Arktos Pharma - pomiędzy Flatwoods a Morgantown. Możesz udać się tam na piechotę, albo teleportować do bazy, o ile rozstawiłeś ją gdzieś na północy. Jeśli masz nadwyżkę kapsli, wybierz szybką podróż.

Od Arktos Pharma ruszaj na zachód, a trafisz na zabudowania. Twój cel to pierwszy większy dom. Dotrzesz do niego od tyłu - wejdź drzwiami do piwnicy. W środku pokonaj mutanta i przeszukaj pomieszczenie, następnie ruszaj tunelem. Pozbądź się kolejnego Spalonego. Wejdź schodami na wyższe piętro, zabij jednego wroga i przeszukaj oznaczoną ikoną, pomarańczową skrzynkę, a znajdziesz w niej zasoby i bezpiecznik.

f76uncja3

Teraz możesz, jeśli chcesz, przeszukać jeszcze cały budynek. Możesz już wracać do Centrum Medycznego w Charlestown - ponownie czeka cię długa droga, albo wydatek na szybką podróż. W Centrum ponownie udaj się do pomieszczenia z komputerem. Zamontuj bezpiecznik w odpowiednim miejscu, na prawo od komputera. Później użyj wirówki na lewo od terminala.

Następnie użyj komputera i analizuj próbki krwi. Teraz obróć się w lewo i wejdź do kapsuły Simpto-Matic, by zaaplikować sobie szczepionkę.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

O autorze

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami