Fallout 76 - Ostatni Odlot

Lotnisko w Morgantown.

Misja Dokładka zakończy się w kościele w miasteczku Flatwoods. Od razu zacznie się kolejne zadanie, które zaprowadzi cię do pierwszego większego miasta w Fallout 76 - musisz udać się na północ, do Morgantown.

Zadanie jest wyjątkowo nieskomplikowane. Wystarczy dotrzeć do budynku terminalu lotniczego i zbadać kolejne wskazówki od Nadzorczyni. Ruszaj więc drogą przy rzece, a następnie przejdź w okolice torów kolejowych.

Podążając do Morgantown torami trafisz w końcu na stację kolejową, na której czeka automat z nabojami, robot-handlarz, a także skrytka, do której możesz przenieść niepotrzebne akurat przedmioty.

Po drodze do samego Morgantown nie spotkasz nic szczególnie niebezpiecznego. Możesz spodziewać się typowego zestawu Spalonych czy zmutowanych zwierząt.

Terminal lotniska

Ze stacji kolejowej do terminalu jest blisko. Dostaniesz się tam jedną z głównych ulic, bo obszar miasta jest częściowo ogrodzony. Na placu przed terminalem może spacerować sporo Spalonych.

Zanim wejdziesz do budynku terminalu, przeszukaj białe namioty na placu. Jest tam trochę leków i innych przydatnych drobiazgów.

f76odlot1
Przeszukaj namioty

Następnie idź do docelowego budynku (wejdź wejściem Arrivals). W środku od razu kucnij, by się skradać. Wewnątrz znajduje się trochę wrogów - i choć nie są zbyt groźni, to zawsze lepiej atakować z zaskoczenia.

Na parterze omiń żółte stanowiska pancerzy wspomaganych (może tu znajdować się pancerz, ale nie musi). Skorzystaj z pracowni rusznikarskiej, jeśli tego potrzebujesz i wejdź po schodach na piętro.

Pokonaj jednego wroga i skręć w stronę pomieszczenia po lewej od schodów. Tu spotkasz zapewne jeszcze jednego Spalonego. Zlikwiduj go, a następnie weź wszystkie rzeczy z oznaczonej skrytki - posłuchaj nowej holotaśmy. Podejdź też do terminala komputerowego, by rozpocząć nową misję poboczną, jeśli chcesz.

f76odlot2

Projekt szczepionki

Wyjdź z budynku i kieruj się na wschód. Musisz dotrzeć do jednego z hangarów na terenie lotniska - dosłownie kilka kroków obok terminalu. Po prostu idź wzdłuż pasa startowego, na którym leży teraz sporo wraków.

Zaatakują cię zapewne Spaleni, więc przygotuj się na walkę. Pamiętaj o używaniu celowania VATS w razie potrzeby. Kiedy dotrzesz do hangarów, możesz przeszukać pierwszy, ale twój cel jest w kolejnym.

f76odlot3

Udaj się tam na piętro po metalowych schodkach i przejdź na koniec, do pomieszczenia z komputerem. Zaloguj się i wybierz opcję ogłoszenia projektu szczepionki. To zakończy misję Ostatni Odlot i rozpocznie kolejne zadanie głównego wątku fabularnego w Fallout 76.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami