Ewolucja świata Red Dead Redemption 2 w materiale od gracza

Nowe budynki i wycinka drzew.

W miarę postępów w Red Dead Redemption 2, wirtualny świat przechodzi liczne zmiany, które mogą umknąć uwadze gracza. Ewolucję środowiska prezentuje materiał opublikowany na kanale DefendTheHouse w serwisie YouTube.

Uwaga na drobne spoilery (związane wyłącznie z ewolucją świata, nie fabułą).

Możemy zobaczyć, że niewielki dom budowany koło sklepu branżowego w Valentine z czasem zmienia się w gotową do zamieszkania konstrukcję. To samo tyczy się budynku w Pastor's Ridge.

Materiał prezentuje też wycinkę lasów w Red Dead Redemption 2 - wszystko za sprawą drwali z Appleseed Timber Co. Postacie niezależne przygotowują też teren pod tory, których w miarę postępów fabularnych pojawia się w świecie coraz więcej.

Nie zabrakło też kilku drobnych zmian w innych rejonach świata. Autor zaprezentował ponadto, jak głównemu bohaterowi rośnie broda i włosy - aż do maksymalnej możliwej długości.

Red Dead Redemption 2 zadebiutowało 26 października na PlayStation 4 i Xbox One.

Najważniejsze informacje o Red Dead Redemption 2:

Wszystkie informacje o RDR 2.

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

O autorze

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie jest autorem w dziale informacyjnym. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami