Red Dead Redemption 2 - Zemsta smakuje najlepiej

Misja główna: wdzieramy się do posiadłości Brontego.

W poprzedniej misji, Wiejskie marzenia, uganialiśmy się za wielkim aligatorem na bagnach. Kolejne zadanie ma swój początek w miejscu, gdzie skończyło się poprzednie, dlatego możemy od razu przejść do rzeczy. Zleceniodawcą jest ponownie Dutch van der Linde, którego zauważysz na jednym z pomostów.

Zleceniodawca: Dutch van der Linde

Wyzwania w tej misji:

  • Przeszukaj wszystkie pomieszczenia w posiadłości Brontego
  • Zanieś Brontego na łódkę w czasie poniżej 1 minuty i 30 sekund
  • Oddaj 20 celnych strzałów w głowę
  • Ukończ misję, nie wykorzystując przedmiotów uzupełniających zdrowie
153

Po podejściu do grupki mężczyzn misja wystartuje automatycznie. Po przerywniku wprowadzającym przeskocz nad murkiem trzymając się lewej strony i przekradaj się dalej, podążając za Johnem Marstonem. Po skręceniu w prawo na schodki, na rozwidleniu skręcisz w lewo. Chwilę później zauważysz pierwszych przeciwników (1).

154

Możesz od razu porzucić pomysł cichego wykonania zadania - nie będzie to możliwe. W takiej sytuacji otwórz od razu ogień i korzystaj z elementów otoczenia, aby uchronić się przed ostrzałem ze strony wrogów. Po zneutralizowaniu nieprzyjaciół podejdź do głównych drzwi rezydencji i strzel w zamek. Za drzwiami od razu skorzystaj ze strzelby i zabij kolejnych wrogów (2).

Stopniowo przebijaj się do przodu, aż dojdziesz do klatki schodowej. Gra poinformuje cię wówczas, abyś poszukał Brontego na górnym piętrze - pomieszczenia, w których może się znajdować, zostaną oznaczone na radarze. Bronte znajduje się w środkowym, najmniejszym z nich. Pamiętaj także, że po wejściu na górę natkniesz się na pojedynczych wrogów.

W pomieszczeniu, gdzie znajduje się Bronte, również natkniesz się na jednego wroga. Po jego zabiciu uruchomi się przerywnik - broń Brontego się zatnie. Gdy John go uderzy, będziesz musiał podnieść nieprzytomnego - zanim jednak to zrobisz, ograb go, zyskując tym samym 155 dolarów. Zaalarmowani zostali stróże prawa (3), dlatego schodząc do Dutcha musisz do nich strzelać.

155

Cały czas przedzieraj się do głównego wyjścia, skąd przyszedłeś na początku zadania. Okolica aż roi się od policjantów, dlatego bierz cały czas aktywny udział w strzelaninie - możesz jednak używać tylko broni krótkiej lub obrzyna. Korzystaj z Zabójczej precyzji (4), aby ułatwić sobie walkę. Po dotarciu na pomost uruchomi się scenka przerywnikowa, po której misja dobiegnie końca.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami