Red Dead Redemption 2 - Wiejskie marzenia

Misja główna: walka z aligatorem na bagnach.

W poprzedniej misji, Miejskie przyjemności, znacząco narozrabialiśmy w Saint Denis. Tym razem nasze drogi wiodą na bagna, a zleceniodawcą tej misji jest Dutch, którego znajdziemy w obozie. Jednocześnie trzeba też przyznać, że zadanie Wiejskie marzenia jest prawdopodobnie najnudniejszą i najbardziej dłużącą się misją w całej grze.

Zleceniodawca: Dutch van der Linde

Wyzwania w tej misji:

  • Wróć z Julesem na łódkę w ciągu 1 minuty i 40 sekund
  • Strzel 5 razy do wielkiego aligatora
150

Dutcha znajdziesz na górnym piętrze rezydencji w obecnym obozie, na balkonie. Po krótkim dialogu wprowadzającym udajemy się za Dutchem, wskakujemy na wierzchowca i podążamy za towarzyszem do Lagras.

Na miejscu uruchamia się scenka przerywnikowa, po której podążamy za kompanami. Musimy sprawdzić pułapki na raki (1) - w tym celu skręcamy w prawo i wykonujemy interakcję na skrzynkach. Łatwo je zlokalizować, gdyż na radarze w lewym dolnym rogu ekranu są zaznaczone czarnymi krzyżykami.

151

Po sprawdzeniu pułapek brodzimy dalej w kierunku niewielkiej wysepki. Obserwujemy także aligatory, po czym rozdzielamy się i kierujemy w stronę żółtego obszaru na mini mapie, gdzie mamy za zadanie odnaleźć Julesa. Ten znajduje się na jednym z drzew (2) - poznasz je po zapalonej lampie dzierżonej przez poszukiwanego.

Gdy podejdziesz do drzewa, zawołaj go korzystając z opcji wyświetlonej w prawym dolnym rogu ekranu. Następnie wejdź na wskazaną łódkę kilkanaście metrów dalej. Ta jednak zaklinowała się. Po scence przerywnikowej płyń w wyznaczonym kierunku - w pewnym momencie Jules zostanie zaatakowany przez aligatora.

Wówczas wyjdź z łódki podążaj w kierunku oznaczenia na radarze. Po dobiegnięciu kompan zostanie wciągnięty pod wodę. Szukaj go, przemierzając żółty obszar na radarze - w pewnym momencie zauważysz na nim biały punkt (3). Zmierzaj tam, a gdy podniesiesz mężczyznę, podążaj do łodzi.

152

Nie zwracaj uwagi na aligatora, tylko idź bezpośrednio na łódkę. Po wejściu na górę przygotuj długą broń i wypatruj zwierzęcia - jego lokalizacja zaznaczona jest także czerwoną ikoną na radarze. Oddaj do aligatora jak najwięcej strzałów. Następnie musisz opatrzyć Julesa (4). Wykonuj polecenia wyświetlane na dole ekranu.

Podczas powrotu na brzeg przypomni sobie o nas ogromny aligator. Gdy tylko go zauważysz, wykorzystaj na niego swoją najlepszą broń, najlepiej długą, aby zwiększyć celność. Po oddaniu kilku celnych strzałów uruchomi się scenka przerywnikowa, a po niej misja dobiegnie końca.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami