Total War: Three Kingdoms - dyplomacja w nowym materiale z rozgrywką

Sztuka negocjacji.

Deweloperzy z Creative Assembly opublikowali materiał prezentujący system dyplomacji w Total War: Three Kingdoms. Na potrzeby produkcji twórcy gruntownie przebudowali mechanizm.

W nagraniu pokazano sytuację, w której gracz starał się uzyskać żywność od jednego ze swoich wasali. W celu zdobycia jedzenia po niższej cenie, zagwarantował podopiecznemu autonomię, obiecując, że nigdy nie przejmie jego frakcji.

To jednak nie wszystko, ponieważ pojawi się także możliwość nawiązania współpracy z lennikami wrogich ugrupowań. Jeżeli użytkownik obieca im niepodległość, udzielą pomocy w wojnie ze swoim dotychczasowym seniorem.

Autorzy podkreślają, że istotną rolę odegra reputacja prowadzonego przez gracza stronnictwa. Przykładowo złamanie danej obietnicy wpłynie negatywnie na wizerunek wśród pozostałych potencjalnych sojuszników, przez co będą mniej skłonni do współpracy w przyszłości.

Akcję gry osadzono w starożytnych Chinach. Tytuł zapowiada się na jedną z bardziej innowacyjnych i wyróżniających się odsłon historycznej serii. Dużych zmian doczekał się interfejs, a twórcy opracowali nawet dwa rodzaje kampanii - romantyczną i realistyczną.

Total War Three Kingdoms zadebiutuje 7 marca na PC.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami