Fallout 76 z interaktywną mapą od fana

Dostępną w przeglądarce i na telefonie z Androidem.

Jeden z fanów wydanego niedawno Fallout 76 - użytkownik forum Reddit o pseudonimie RusskiePotato - przygotował interaktywną mapę położonego w Wirginii Zachodniej regionu Appalachów.

Projekt dostępny jest z poziomu przeglądarki na oficjalnej stronie internetowej. Powstała również wersja dedykowana urządzeniom mobilnym z systemem Android. Na razie nie jest jasne, czy pojawi się wydanie przeznaczone na iOS.

Interaktywna mapa składa się ze znaczników wskazujących lokalizację istotnych miejsc, „znajdziek”, przedmiotów, a także zadań głównych. Autor jednocześnie podkreśla, że zamierza regularnie aktualizować planszę o kolejne treści, w tym wydarzenia i bronie.

fallout_76_mapa_interaktywna
Interaktywna mapa Wirginii Zachodniej pozwala nanieść wiele znaczników

Zobacz też: Fallout 76 - Poradnik, Solucja

W przeciwieństwie do poprzednich odsłon cyklu, produkcja kładzie nacisk na rozgrywkę wieloosobową. Gracze przemierzają radioaktywne pustkowia wspólnie ze znajomymi, choć oczywiście poszczególne zadania można też wykonywać w pojedynkę.

Fallout 76 dostępne jest na PC, PS4 i Xbox One.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami