Red Dead Redemption 2 - Jeźdźcy i apokalipsa

Misja główna: odpieramy atak o'driscolli na obóz.

W poprzedniej misji, Noc pełna rozpusty, narozrabialiśmy na pewnym statku, wzbogacając się przy tym znacznie. Czas jednak zejść na ląd i wrócić do typowo gangsterskich obowiązków. Zleceniodawcą tego zadania jest Sadie Adler, którą znajdziesz w aktualnym obozie, Shady Belle.

Zleceniodawca: Sadie Adler

Wyzwania w tej misji:

  • Zastrzel o'driscolli na łodzi, zanim zdążą zejść na ląd
  • Ukończ misję, używając wyłącznie broni krótkiej
  • Ukończ z celnością na poziomie przynajmniej 70%
  • Oddaj 15 celnych strzałów w głowę
  • Ukończ misję, nie wykorzystując przedmiotów uzupełniających zdrowie
140

Dialog z Sadie przerywa nam Dutch, a podczas wspólnej pogawędki jesteśmy świadkami makabrycznego wydarzenia. Kieran został brutalnie zamordowany, a na obóz Shady Belle nacierają o'driscollowie. Chowając się za filarami na balkonie strzelaj do nadciągających od strony drogi (1) wrogów.

141

Po krótkiej wymianie ognia wycofaj się i zejdź na dół, po czym udaj się do drzwi frontowych. Po wpuszczeniu obozowiczów do środka, kontynuuj strzelaninę, korzystając ze wszelkich możliwych osłon. W pewnym momencie będziesz musiał wrócić do rezydencji. Popchnij biblioteczkę (2), aby zablokować drzwi.

Następnie automatycznie podbiegniesz do jednego z okien, skąd kontynuuj ostrzał. W pewnym momencie wybiegnij na zewnątrz przez tylne drzwi i udaj się we wskazane miejsce do szopki (3), za którą znajduje się Sadie. Dziewczyna radzi sobie bezproblemowo z napastnikami.

142

Nie oddalają się jednak zbyt mocno od niej i wspólnymi siłami odpierajcie kolejne ataki nieprzyjaciół. Przebijaj się stopniowo na front rezydencji i koniecznie korzystaj z wszelkich osłon (4). Po kilku chwilach uruchomi się automatycznie scenka kończąca, a wraz z nią nastąpi zwieńczenie misji.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami