Red Dead Redemption 2 - Amerykańscy ojcowie

Misja główna: infiltrujemy fabrykę.

W poprzedniej misji, Jeźdźcy i apokalipsa, nasz obóz Shady Belle został napadnięty. Aktualne zadanie jest podzielone na części, a pierwszą z nich aktywujesz, gdy podejdziesz do nieznajomej osoby na jednej z ulic Saint Denis i przywitasz się z nią. Miejsce wskazujemy na poniższej mapie.

Zleceniodawca: Nieznajoma osoba, Szybujący Orzeł

Wyzwania w tej misji:

  • Zinfiltruj fabrykę, ukrywając się na wozie
  • Dotrzyj do biura Danbury'ego nie dając się zauważyć
  • Zabij wszystkich członków konnego pościgu podczas ucieczki
  • Ukończ z celnością na poziomie przynajmniej 80%
143

W ramach wprowadzenia poznasz też pewnych Indian i w zasadzie na tym zakończy się pierwsza część zadania. Kolejną nastąpi dopiero „za kilka dni” - jeśli chcesz przyspieszyć sprawy, po prostu udaj się na spoczynek do najbliższego hotelu i prześpij się dwie doby lub zajmij się innymi aktywnościami i czekaj na nowy znacznik na mapie.

144

Szybującego Orła znajdziesz po dwóch dniach nieopodal Valentine, na południowy wschód od miasta. Miejsce jego przebywania zaznaczyliśmy na powyższym obrazku. Znajduje się na jednym ze wzgórz z widokiem na tory kolejowe.

Gdy podejdziesz do mężczyzny, misja ruszy dalej. Po scence biegnij w kierunku wozu (1) i wskocz na jego pakę. Następnie czeka cię kilka chwil podróży, więc dla urozmaicenia możesz włączyć filmową kamerę.

145

Po wjechaniu na teren fabryki i zatrzymaniu się, wyjdź na zewnątrz i od razu skieruj się w stronę schodów (2) przed tobą. Skręć przez najbliższe drzwi w prawo i skradając się przez kolejne pomieszczenia unikaj wzroku strażników.

Nie musisz nikogo eliminować - wystarczy, że wykażesz się cierpliwością i będziesz przemierzał kolejne metry fabryki wtedy, gdy przeciwnicy będą do ciebie zwróceni plecami. Na drugim końcu pomieszczenia znajdziesz kolejne schody (3). Wejdź po nich na górę i kieruj się na drugą stronę piętra, do pomarańczowych drzwi.

146

Po zbliżeniu się do nich uruchomi się scenka przerywnikowa, po której musisz przesłuchać Danbury'ego. Najłatwiejszą metodą na rozwiązanie języka mężczyzny jest oczywiście pobicie go. Po kilku kopniakach możesz mu także zagrozić. W końcu zyskamy poszukiwane dokumenty - zabierz je z biurka (4), po czym ucieknij przez okno (5).

Niestety zostaniesz nakryty. Uwagę trzech pierwszych strażników odciągnie wielki wybuch. Wówczas pozbądź się ich i przedzieraj się w stronę płonącego szybu naftowego. Przeciwników jest bardzo dużo, a osłon mało, dlatego możesz spróbować po prostu biec przed siebie.

Po dotarciu w żółte pole na radarze zauważysz Szybującego Orła. Szybko wskocz na wierzchowca i odpieraj ataki jeźdźców nadciągających z tyłu, cały czas podążając za nowym kompanem. Gdy sytuacja się uspokoi, uruchomi się przerywnik, po którym misja dobiegnie końca.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami