Fallout 76 - jak zdobyć atomy, Atomowy Sklep

Mikropłatności w grze.

Fallout 76 oferuje dwie waluty. Pierwszą są kapsle, czyli tradycyjna już dla cyklu waluta, która w tej odsłonie służy przede wszystkim do szybkiej podróży.

Drugą walutą są natomiast atomy. Zdobywamy je praktycznie od samego początku przygody w Zachodniej Wirginii. Tutaj tłumaczymy czym są, gdzie je wykorzystać i jak pozyskać.

Atomowy Sklep

Z głównego menu gry możemy wejść do Atomowego Sklepu. To właśnie tutaj możemy wydać zebrane atomy. Kupimy za nie przeróżne przedmioty kosmetyczne.

Możemy kupić między innymi stroje dla postaci, nakrycia głowy, nowe gesty, emotki, różne wersje materiałów budowlanych czy przedmiotów do stawiania w bazie, elementy wystroju wnętrz czy nawet ramki do zdjęć do trybu fotograficznego.

Oferta sklepu jest co jakiś czas zmieniana.

f76sklep1

Zdobywanie atomów

Atomy zdobędziemy po prostu poprzez rozgrywkę. Fallout 76 oferuje nam różne wyzwania, które możemy przejrzeć z poziomu menu gry (które włączamy po wcześniejszym włączeniu mapy).

Wyzwania są przeróżne. Niektóre zakładają zabicie 10 wrogów konkretnego rodzaju, inne po prostu awansowanie na wyższy poziom albo zbudowanie określonej liczby przedmiotów w bazie. Nagrodami za te wyzwania są właśnie atomy.

Po kilku godzinach gry powinniśmy mieć kilkaset atomów.

f76sklep2

Atomy możemy też oczywiście po prostu kupić. Wystarczy wejść do Atomowego Sklepu i wybrać opcję Zakup atomy. Gra oferuje cztery różne pakiety waluty:

  • 500 atomów za 19,99 zł
  • 1000 za 39,99 zł
  • 2000 za 79,99 zł
  • 4000 za 159,99 zł

Na zakończenie warto raz jeszcze przypomnieć, że przedmioty dostępne za atomy nie oferują żadnej przewagi, a nawet materiały budowlane to po prostu inne wersje wizualne tych, które są dostępne w grze.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami