Fallout 76 - Dokładka

Pierwszy stek.

Po ukończeniu misji Mokra Robota przed tobą kolejne zadanie wprowadzające w tajniki korzystania ze stanowiska kucharskiego - ale tym razem zajmujemy się żywnością. Zanim odejdziesz od terminala, znajdź w katalogu osób Delberta Wintersa. To nakieruje cię na niego.

Wyjdź z budynku i idź w lewo. Do domu Wintersa dojdziesz podążając drogą. Jeśli coś ci zagraża, to najwyżej proste do pokonania ghule czy Spaleni.

Dom, którego szukasz, wygląda jak podłużny wagon. Powinieneś dostrzec w nim ikonę misji. Wejdź do środka i przejdź do końca w lewo, a znajdziesz martwego Wintersa. Przeszukaj go, by zdobyć między innymi holotaśmę z opowieścią.

Następnie zaloguj się do komputera i wybierz opcję Szkolenie ochotników. To rozpocznie następną fazę zadania.

Mięso z bramina i stek

Teraz musisz przygotować swój pierwszy stek. By to zrobić, należy najpierw znaleźć drewno - choć ponownie, powinieneś mieć jeszcze resztki z pierwszego pakietu zasobów, który podniosłeś przed wyjściem z krypty w prologu. Jeśli nie, poszukaj kłód drewna między drzewami w lesie obok.

Zanim wyjdziesz z domu, przejdź do drugiego pokoju na drugim końcu - zbierz stąd jeden przepis na olej, a także ołówek (rozłożenie ołówka przy warsztacie zapewnia drewno).

f76dokladka

Bramina znajdziesz niedaleko domu Wintersa - jakiś zawsze krąży w najbliższej okolicy. Musisz go pokonać (nie stawia oporu) i zabrać z niego mięso.

Następnie udaj się do stanowiska kucharskiego, gdzie wcześniej gotowałeś wodę. Wybierz tutaj zakładkę Cała żywność i Antrykot z bramina, by przygotować danie. Aktywuje się ostatnia faza misji.

Musisz wrócić do kiosku rejestracyjnego i wybrać opcję Zakończ szkolenie. Następnie przejdź do kościoła i skorzystaj z terminala zaraz przy wejściu. Wybierz konto Ochotnika, a następnie opcję skontaktowania się z siedzibą główną Ratowników.

f76dokladka2

Po wybraniu tej funkcji w terminalu, zacznie się kolejna misja wątku fabularnego. Cel jest całkiem daleko, więc przedtem możesz zająć się eksploracją najbliższej okolicy.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami