Cyberpunk 2077 wzbudza większe zainteresowanie niż Wiedźmin 3 - twierdzi CD Projekt

Mowa o okresie przed premierą.

Podczas spotkania z inwestorami, prezes CD Projektu - Adam Kiciński - porównał Cuberpunk 2077 do Wiedźmina 3 w kontekście popularności przed premierą. Menedżer przekonuje, że nowa gra wzbudza większe zainteresowanie odbiorców niż przygody Białego Wilka (dzięki, GamingBolt).

Wniosek wyciągnięto w oparciu o dane pochodzące z oficjalnych kanałów YouTube, na których ukazywały się zwiastuny i fragmenty rozgrywki z omawianych tytułów.

Porównano sześć materiałów udostępnionych po zapowiedzi Dzikiego Gonu z dwoma filmami z Cyberpunk 2077 - chodzi o trailer i gameplay. Liczby wyświetleń wypadły na korzyść futurystycznej produkcji.

cp3
Czy zainteresowanie przełoży się na sprzedaż?

- Jak możecie zauważyć, zainteresowanie Cyberpunk 2077, przynajmniej w kontekście zwiastunów, jest wielokrotnie większe niż w przypadku Wiedźmina 3 - powiedział Kiciński.

- Liczby wyświetleń wyjaśniają najważniejszą kwestię: gracze w rzeczy samej są zainteresowani Cyberpunk 2077 i z niecierpliwością oczekują premiery gry - dodał.

Data premiery Cyberpunk 2077 nie jest znana. Gra zmierza na PC, PS4 i Xbox One.

Najważniejsze informacje o Cyberpunk 2077:

Wszystkie informacje o Cyberpunk 2077.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami