Battlefield 5 - cena, edycje i oferty w wybranych sklepach

Dziś premiera.

Battlefield 5, czyli najnowsza odsłona jednej z najpopularniejszych serii strzelanek, debiutuje już dzisiaj - 20 listopada - przenosząc graczy na fronty II wojny światowej. Grę można kupić w dwóch wersjach.

Battlefield 5 wprowadza najwięcej nowości i zmian w serii od lat. Nie doświadczymy już lootboxów ani kont premium - pełna zawartość będzie dostępna dla każdego gracza, wliczając w to dodatki po premierze.

W trakcie starć możemy budować zasieki i wzmocnienia, przeciągać rannych i strzelać z pozycji leżącej, na plecach. Twórcy przeprojektowali też system odrzutu i efektów wybuchów - eksplozja w budynku wyrzuca pewne elementy na zewnątrz.

Edycje i oferty przedsprzedaży

Edycja Deluxe

Decydując się na bogatsze wydanie Battlefield 5, otrzymamy zestaw zadań specjalnych, 5 zestawów spadochroniarza (wybranych spośród ośmiu dostępnych zestawów) oraz 20 przedmiotów cotygodniowych w systemie zrzutów.

PS4:

Xbox One:

bf1

Edycja zwykła

Jest też wersja bez żadnych dodatków - dla osób, które chcą nabyć wyłącznie podstawową grę.

PC:

PS4:

Xbox One:

bf2

Czasami w naszych materiałach umieszczamy linki do ofert sklepów internetowych. Jeśli klikniesz i ewentualnie dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielką prowizję od transakcji.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

O autorze

Redakcja

Redakcja

Eurogamer.pl

Bardzo lubimy pracę zespołową.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami