Battlefield 5 - cena, edycje i oferty w wybranych sklepach

Dziś premiera.

Battlefield 5, czyli najnowsza odsłona jednej z najpopularniejszych serii strzelanek, debiutuje już dzisiaj - 20 listopada - przenosząc graczy na fronty II wojny światowej. Grę można kupić w dwóch wersjach.

Battlefield 5 wprowadza najwięcej nowości i zmian w serii od lat. Nie doświadczymy już lootboxów ani kont premium - pełna zawartość będzie dostępna dla każdego gracza, wliczając w to dodatki po premierze.

W trakcie starć możemy budować zasieki i wzmocnienia, przeciągać rannych i strzelać z pozycji leżącej, na plecach. Twórcy przeprojektowali też system odrzutu i efektów wybuchów - eksplozja w budynku wyrzuca pewne elementy na zewnątrz.

Edycje i oferty przedsprzedaży

Edycja Deluxe

Decydując się na bogatsze wydanie Battlefield 5, otrzymamy zestaw zadań specjalnych, 5 zestawów spadochroniarza (wybranych spośród ośmiu dostępnych zestawów) oraz 20 przedmiotów cotygodniowych w systemie zrzutów.

PS4:

Xbox One:

bf1

Edycja zwykła

Jest też wersja bez żadnych dodatków - dla osób, które chcą nabyć wyłącznie podstawową grę.

PC:

PS4:

Xbox One:

bf2

Czasami w naszych materiałach umieszczamy linki do ofert sklepów internetowych. Jeśli klikniesz i ewentualnie dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielką prowizję od transakcji.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Redakcja

Redakcja

Eurogamer.pl

Bardzo lubimy pracę zespołową.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami