Red Dead Redemption 2 - Noc pełna rozpusty

Misja główna: gramy w pokera na statku i okradamy sejf.

W zadaniu Nie, nie i po trzykroć nie ratowaliśmy Tilly z rąk braci Foreman. Tym razem wracamy „na salony”, a w tym celu udajemy się do Saint Denis, gdzie spotykamy się z Josiahem Trelawnym, który jest zleceniodawcą tej misji. Znajdziesz go opartego o ogrodzenie i czytającego gazetę.

Zleceniodawca: Josiah Trelawny

Wyzwania w tej misji:

  • Wygraj w pokera, nie korzystając z pomocy Straussa
  • Po tym jak cię wykryto, ucieknij ze statku w czasie poniżej 35 sekund
  • Oddaj 5 celnych strzałów w głowę
  • Ukończ misję, nie wykorzystując przedmiotów uzupełniających zdrowie
137

Po scence wprowadzającej wejdź do sklepu z ubraniami, gdyż do tego zadania musimy się ubrać elegancko. W środku skorzystaj z katalogu krawca i wybierz elegancki trzyczęściowy garnitur miejski - znajduje się on na pierwszej stronie i wyjątkowo nie musimy za niego zapłacić.

Po zakupie ubrania podążamy za Trelawnym do golibrody. Wybierz dowolną fryzurę, a następnie wsiądź do dyliżansu na zewnątrz. Po dotarciu na statek weźmiesz udział w partyjce pokera. Obserwuj Straussa (1) siedzącego nieco dalej.

138

Gdy mężczyzna będzie kiwał głową na „tak”, obstawiaj wysoko zakład. Z kolei zaprzeczanie na „nie” będzie oznaczać, że lepiej spasować. Odpowiednie wskazówki będą też wyświetlane w lewym górnym rogu ekranu, natomiast więcej o rozgrywce w pokera przeczytasz na innej stronie naszego poradnika do RDR 2 - Red Dead Redemption 2 - poker, jak grać, zasady.

Po dwóch partiach zostaniesz sam na sam z panem Blythe i rozpocznie się gra o duże stawki. Obserwuj wskazówki Straussa (wciśnij R1/RB) i spraw, aby wygrać z rywalem także jego zegarek kieszonkowy, podobno wiele warty. Po udanej rozgrywce udaj się za kierownikiem stołu do gabinetu na górze.

Jednym ze strażników okaże się Javier. Podążaj za mężczyznami, a gdy nasz kompan powali drugiego ze strażników, odbierz broń kierownikowi stołu. Opróżnij sejf - w tym momencie okaże się, że mężczyzna miał drugą broń. Uruchomi się automatycznie Zabójcza precyzja, podczas której wyceluj w głowę krupiera i zabij go.

139

Niestety, strzał zaalarmuje pozostałych, dlatego musisz się streszczać - kontynuuj ograbianie sejfu, po czym podążaj za Javierem. Dotrzecie do głównego pomieszczenia, a następnie uruchomi się przerywnik, po którym nawiąże się strzelanina. Ukrywając się za barem zabij wszystkich przeciwników i stopniowo przesuwaj się do przodu.

Gdy pozbędziesz się wszystkich, musisz uciec ze statku - trzymaj się prawej strony i biegnij za towarzyszami, ignorując przy tym kolejnych wrogów, którzy pojawią się po chwili. Gdy wpadniesz do wody, uruchomi się scenka przerywnikowa, po której misja dobiegnie końca. Twój zarobek okazał się bardzo duży, bo wynosi aż 750 dolarów.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami